FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

Softrend avas uue salongi publikurohke peoga
Kodumaine pehme mööbli tootja Softrend tähistas eile Kadriorus uue salongi avamist peoga, kus osales enam kui 100 kutsutud külalist. Meeleolukat üritust juhtis tuntud lauljanna ning saatejuht Eda-Ines Etti.
Sisearhitektidest ning koostööpartneritest koosnev seltskond nautis DJ Sander Mölderi poolt valitud plaadimuusikat ning kauni hääle poolest tuntud Laura Põldvere esinemist, lisaks sai jälgida kunstnik Anna Litvinova poolt loodud maali valmimist, mis edaspidi Softrendi salongi kaunistama hakkab. Elevust tekitasid ka külaliste vahel välja loositud kingitused ning janu kustutamiseks avatud uudse vaakumbaari eriline joogivalik.
Juba pea 20 aastat tegutsenud Softrendi kolmandas, ligi 400 m2 suuruses esindussalongis müüakse Eestis disainitud ning käsitööna valmistatud diivaneid, voodeid, söögilaudu ja -toole ning teisi sisustuselemente.

Softrend on 1997. aastast tegutsev eestimaine pehme mööbli tootja, kes pakub sobivaid sisustuslahendusi nii kodudesse kui ka büroodesse, hotellidesse ja mujale avalikku ruumi. Softrendi tooteid müüakse esindussalongides Pärnu mnt 139c ja Narva mnt 63/1 Tallinnas ning Tehase 16 Tartus, samuti edasimüüjate kaudu Soomes, Rootsis ja Leedus. Lisainfo www.softrend.ee

Fotograaf Ardo Kaljuvee.
GALERII

Jaga Facebookis

fb button