FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

Väärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonid

Väärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonid logo
telefon:
+372 622 1991
aadress:
Tänassilma küla, 76401 Saku vald, Harjumaa
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 505 3911
Väärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonidVäärispuu ja Spoon OÜ eksootilised puidud ja spoonid
Väärispuu ja Spoon OÜ on Tänassilma tehnopargis tegutsev müügikeskus.
Aastaid tagasi said mööblitootjad ning interjöörikujundajad puitu ja spooni kasutada võrdlemisi piiratud valikus. Praegusajal on Väärispuu ja Spoon OÜ Tänassilma tehnopargis 1500m2 laopinda, kus pidevalt ladustatakse enam kui viiekümne puiduliigi spooni ja saematerjali.

Firma teenindusvalmis spetsialistidelt saab pakutavate toodete kohta asjatundlikku konsultatsiooni. Teretulnud on kõikvõimalikud kliendid, nagu mööbli-, trepi-, ukse- ja aknatootjad, kaatrite ning purjelaevade ehitajad, väiketootjatest mööblirestauraatorid ja pillimeistrid. Igaks konkreetseks juhuks suudame kõigile pakkuda teavet materjalidest johtuvatest põnevatest ning ainulaadsetest võimalustest. Tegevuses eeldame, et klient leiaks pakutavast alati soovikohase valiku.

Tutvuge meie põneva ja värvika väärispuidumaailmaga!
  •     iDeck terrassilauad
  •     Spoonid
  •     Tehnilised spoonid
  •     Saematerjalid

Seotud tegevusalad:

   eritellimusmööbel, mööblivalmistajad
   mööblifurnituurid, mööbliplaadid, mööblijalad, spoonid
   töötasapinnad
EESTI DISAIN
   kapid, riiulid, diivanid, voodid
ehitus
   puitlauad, puitspoonid, puitmaterjal
   puidust seinapaneelid, seinalauad
   terrassi ehitus, terrassilauad, terrassiõlid