FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

Uuenenud K-rauta Haabersti kauplus avatud


2017-04-08

7. aprillil avatati Tallinnas esimene uue kontseptsiooniga K-rauta kauplus Eestis. Senisest klassikalisest ehituspoest on saanud tänapäevane ja selgema kontseptsiooniga kaubanduskeskus, mille tootevalik on laienenud 15 000 ühiku võrra.
 
Haabersti K-rauta kaupluse renoveerimiseks ja uuendamiseks investeeriti 3,4 miljonit eurot. Kauplus läbis põhjaliku renoveerimise – müügipind on avaram, interjöör uus ning laienenud on ka toote- ja teenuste valik.
 
“Oleme kliendi jaoks liitnud kaks tugevat kontseptsiooni – Eestis eduka K-rauta ja Leedus hästi töötava Senukai. K-rautal on olnud selgelt turuliidri positsioon ehitusmaterjalide turul ning loomulikult tahame seda säilitada. Küll soovime pakkuda enamat ka erakliendile ning uus kontseptsioon keskendubki rohkem selle sihtgrupi ootustele ning uutele teenustele,” rääkis Kesko Senukai Estonia juht Ramunas Adamonis.
 
Ehituskauba kõrvalt leiab uuenenud kauplusest laia valiku kodusisustust, valgusteid, kodutehnikat ja majapidamiskaupu, täiesti uute tootegruppidena on lisandunud näiteks vabaajakaubad, spordivarustus ja mänguasjad. Remondi- ja paigaldusteenusele lisaks saab rentida tööriistu, lasta õmmelda kardinaid ning ääristada vaipu.

“Ootame huviga klientide tagasisidet ja kui mõne teenuse või tootegrupi järele on täiendav vajadus, siis kaalume nende lisamist,” ütles Adamonis. “Tegutseme konkurentsitihedal turul ja loomulikult utsitab see meid pingutama, et K-rauta oleks just see koht, kus klient tunneb end oodatuna ja leiab kõik ootuspärase.”
 
Uuenenud kaupluses on lisateenuste pakkumiseks ja konsultatsiooni rolli tugevdamiseks loodud täiendavalt üle 20 töökoha, kokku töötab Haabersti K-rauta kaupluses ligi 100 inimest.
 
Baltikumi suurim ehitus- ja sisustuskaupluste kett Kesko Senukai investeerib kaupluste kaasajastamisse ja arengusse erinevates riikides 100 miljonit eurot. Kesko Senukai kaubandusvõrku kuulub 8 K-rauta kauplust Eestis: kaks Tallinnas, üks Tartus, Pärnus, Rakveres, Kuressaares, Võrus ja Valgas. Lisaks Eesti kauplustele kuulub kontserni 85 kauplust Leedus, 8 Lätis ja 27 Valgevenes. Võrgu ühine käive ulatus 2016. aastal 493 miljoni euroni.
 
Lisainfo siit
 
Olete kõik oodatud!

Jaga Facebookis

fb button