FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

Muljeid Eesti suurimalt sisustusmessilt Interjöör 2018


2018-04-23

20.-22. aprillil toimus Eesti Näituste messikeskuses taas sisustusmess Interjöör, mis on Eesti suurim sisustusmess, hõlmates lisaks sisustusele ka kinnisvara, aianduse ning disaini valdkondi.

Nagu ikka, nii sai ka sel korral nautida ja osta head disaini erinevatest valdkondadest. Samuti sai osaleda toidu valmistamise õpitubades, erinevatel seminaridel ning nõuandlates ja tutvuda ka EKA tudengite,  floristika võistlustööde ja valgustidisainerite KUU ja PUU näitustega.

Esindatud oli Eesti disainerite kahurvägi, kes oma loominguga ikka jälle üllatada suutis.Loomulikult ei puudunud ka paljud tublid nii Eestis kui ka väljaspool tegutsevad ettevõtted, kes oma suurepärase väljapanekuga üllatasid.

Koostöös iNkodu.ee teemaportaaliga korraldati juba kolmandat korda ka Disainilaata. Galerii siinAiandusmess tõi külastajateni põneva ja silmale alati ilu pakkuva floristika võistluse Student Florist Cup 2018.B hallis sai nautida floristika võistlustööde näitust.Kinnisvaramessil sai sel aastal lisaks kinnisvaraettevõtete messipakkumistele tutvuda ka uusarendustega ning küsida professionaalset nõu tasuta nõuandlatest.Messi raames oli võimalus osaleda koostöös INkodu.ee teemaportaaliga korraldatud tasuta seminaridel ja loengutel.

Paralleelselt seminaridega oli avatud sisekujunduse, aiakujunduse ja feng shui nõuandla! Nõuandlates jagasid kogemusi ja tarkusi oma ala spetsialistid.Lisaks toimus kõigi külastajate vahel põnevaid loosimisi. Palju põnevat leidis aset Häckeri sisustatud suurel laval.

C-hallis toimus ka näitus “KUU JA PUU”, mis tõi vaatajani valgustid kolme klassiku – Taevo Gans, Simo Heikkilä ja Mait Summatavet – loomingust. Näitus oli pühendatud Soome ja Eesti Vabariigi 100. juubelile ning oli Tallinnas üleval messil Interjöör. Helsingis saab näitust näha 12.-16.09.2018.

Messiajakiri siit:
www.sisustusmess.ee, www.aiandusmess.ee,www.kinnisvaramess.ee, www.disainilaat.ee


Fotod: Erlend Staub


 

 

 

 

 

Jaga Facebookis

fb button