FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus
Muljeid messilt Interjöör ja Aed 2019
Muljeid messilt Interjöör ja Aed 2019

Muljeid messilt Interjöör ja Aed 2019


2019-04-24

19-21. aprillil toimus Eesti Näituste messikeskuses 22. sisustusmess Interjöör ja 27. Aiandusmess, mis Eesti suurima sisustusmessina hõlmab lisaks sisustusele ja aiandusele ka Kinnisvara ning disaini valdkonda. Juba 22. korda toimunud messil oli rohkelt eksponente nii Eestist kui välismaalt.


Toimusid tasuta sise- ja aiakujundaja nõuandlad ja temaatilised seminarid.
Messikülastajate vahel loositi välja rohkelt auhindu ja esitleti nutilahendusi koju ja kööki.
Uuendusena oli tänavusel aastal rõhk valgustusel, sest Eesti valgusdisainil on tänavu 60. juubeliaasta. 60 aastat valgustust, sest just nii kaugele ulatuvad 4Room juured! Messil oli esindatud rohkelt erinevaid valguslahendusi, lisaks näidati, kuidas inim- ja keskkonnasõbralike värvide ja värvieemaldusvahenditega igaüks ise kodu värskendada saab.Lisaks sisustusmessile hõlmas Interjöör endas ka aiandus- ja kinnisvaramessi. Aiandusmess toimus juba 27. korda ja messi raames toimus rahvusvaheline õppivate floristide võistlus „Läänemeri“. Külastajad said tasuta aiandusalaseid nõuandeid, laiendada oma silmaringi restaureerimises, kodu ja aiaga seotud teemadel ja harida end säästvate ehituslahenduste vallas.
Kinnisvaramessil sai sel aastal lisaks kinnisvaraettevõtete messipakkumistele tutvuda ka uusarendustega ning küsida professionaalset nõu tasuta nõuandlatest.

Toimus suur disainilaat koostöös iNkodu.ee teemaportaaliga. Disainilaat on sisustusmessi enda seest välja kasvanud eraldi messiharu, sest iga aastaga muutub kodumaise disainikauba nõudlus ja pakkumine aina suuremaks. Disainilaat koondab endas kokku suurimad ja parimad käsitöömeistrid, ehtekunstnikud, disainerid ja keraamikud. Puudutatud saab nii kodu, ilu, tervis, hing kui meel. Disainihallis pakkus hõrgutavaid kooke Cafe Gustav!
Lastele oli rõõmuks Batuudijussi lasteala.
Laada teisel korrusel leidis aste ka väikeste leiutajate näitus ja filminurgake.


Häckeri köök-laval toimus iga päev midagi põnevat!

 

GALERIID:
1 PÄEV   2 PÄEV   3 PÄEV


Lisainfo:

www.sisustusmess.ee
www.kinnisvaramess.ee
www.disainilaat.ee

 


Jaga Facebookis

fb button