FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

SKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbel

SKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbel logo
telefon:
+372 447 8323
faks:
+372 447 8368
aadress:
Suur-Jõe 48, 80042 Pärnu, Pärnumaa
koduleht:
koduleht:
e-post:
SKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbelSKANO FURNITURE OÜ klassikaline ja skandinaavia stiilis mööbel

SKANO – AJATU ELEGANTS

SKANO on Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas tegutsev kauplustekett, mis pakub Eestis toodetud klassikalises stiilis täispuitmööblit. Meilt leiate esindusliku raamatukogu, kodukontori, söögi-, elu- ja magamistoa. Palju erinevaid viimistlusi ja individuaalseid lahendusi. Komplekti täiendab elegantne pehme mööbel Eesti, Portugali ja Itaalia tootjatelt. Lisaks lai valik stiilseid valgusteid.

Skano klassikalise stiili parimaks näiteks on enam kui sajandivanuse disainiga mööblisari SKANO CLASSIC. Mööblisarja keskseks elemendiks on riiuli-, lae- ja soklimoodulitest koosnev raamaturiiulisüsteem. Unikaalse üles ja riiuli sisse avaneva klaas- või puituksega riiulitest saab kerge vaevaga kombineerida raamatukappe, vitriine, söögitoakummuteid ja telerialuseid. Sarja ajatut disaini on täiustatud tänapäevaste funktsioonidega. Arvutilauad, kirjutuslauad, kontorikapid, mugavad toolid, söögi- ja diivanilauad, pöörlevad ja ratastel riiulid, nagid ja riidekapp – mööblisarja kuulub üle 80 erineva toote. Raamatukapid ja –riiulid on kokku pandavad erinevatest valmismoodulitest, mis võimaldab neist vastavalt soovile kujundada interjööri sobivaid komplekte klaas- või puitustega kappidena. Nurgaelemendid annavad võimaluse eri seintes olevaid mooduleid liita ning aitavad ruumi otstarbekalt kasutada. Klassikalise tumepruuni tooni kõrval on võimalik endale sobiv riiulikomplekt, kirjutuslaud, söögilaud ja toolid tellida 16 erinevas värvitoonis mustast valgeni.

Põhjamaist ilu pakkuv VILLINKI mööblisari on inspireeritud Soome lahe saarte rannamajakestest. Sarja põhielementideks on karastatud klaasist lükandustega ja külgakendega vitriinid ja puitustega kapimoodulid. Neid omavahel kombineerides saab moodustada raamatukappe ja nõudekappe ning vitriinkappe kollektsioonide ja dekoratiivesemete eksponeerimiseks. Mööblisarja kuuluvad ka laegastega moodulid kummutite moodustamiseks, esikunagi, peegel, arvuti-, diivani- ja söögilaud ning nägus magamistuba. Villinki tootmisel on silmas peetud keskkonnasõbralikku materjalikasutust viimistledes kõik esemed veebaasil värvide ja peitsidega.Villinki sarja tooteid on võimalik tellida 7 erinevas värvitoonis ning lisaks on võimalik riiuleid tellida kombineeritult, näiteks mocca ja tamme viimistluses või valge ja mocca viimistluses.
Kõrgekvaliteediline Villinki mööblisari võib kesta terve meie eluaja, kui me seda soovime!

Uusim on klassikalises stiilis mööblisari DOVER. Kasepuidust mööbel on saadaval 16 erinevas värvitoonis, 11 erineva toote hulgast on võimalik leida kena mööbliese elu- ja söögituppa ning esikusse.

EDENBERG on elegantne magamistoasari, mida iseloomustavad eriliselt pehmendatud profiilid ja kunstlikult oksüdeeritud käepidemed.
Tootesari Edenberg on saadaval kahes viimistlusvariandis. Tumepruun peits, mis toob hästi välja kasepuidu tekstuuri eripära ning värvitud valgena.

Puitmööbliga harmoneerub suurepäraselt  Tarmeko (Eesti), Neiseri (Eesti) soliidne ja maitsekas pehme mööbel – diivanid, tugitoolid, järid ja diivanvoodid ning LUIS SILVA (Portugal) ja IDP (Itaalia) pehme mööbel.


Puitmööbliga harmoneerub suurepäraselt IDP (Itaalia), Neiseri (Eesti) soliidne ja maitsekas pehme mööbel – diivanid, tugitoolid, järid ja voodid ning LUIS SILVA (Portugal) pehme mööbel.


Kaubamärgid: SKANO CLASSIC, VILLINKI, EDENBERG, IDP, NEISER, SLEEPWELL, LUIS SILVA, KUTEK, TARMEKO

Skano mööbli e-pood nüüd avatud!Esindussalong
Pärnu mnt 158/1, Tallinn
Tel:+372668 7066
E-post: parnumnt@skano.ee
Avatud: E - R 10.00 - 18.00, L 11.00-16.00

Järve Keskus, 0 korrus
Pärnu mnt 234/238, Tallinn
Tel:+372 672 3172
E-post: jarve@skano.ee
Avatud: E - P 10.00 - 20.00

Pärnu Vabrikupood

Suur-Jõe 48, 80042 Pärnu
Tel: +372 447 8341
Faks: +372 447 8341
E-post: parnu@skano.ee
Avatud: E - R 9.30 - 18.00, L 10.00-15.00

Tartus Sisustus E Kaubamajas
Tehase 16 (I korrus), Tartu
Tel: +372 742 0253
E-post: tartu@skano.ee
Avatud: E - R 10.00 - 19.00, L  10.00 - 16.00

Seotud tegevusalad:

mööbel
   büroomööbel, kontorisisustus
   elutoamööbel, kodumööbel
   klassikaline mööbel, uusantiik, romantiline mööbel
   köögimööbel, köögisisustus, söögitoamööbel
   lastetoamööbel, lastetoasisustus
   mööblipoed, mööblisalongid
   pehme mööbel, diivanid, tugitoolid
   kapid, riiulid, diivanid, voodid
valgustid