FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

EERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpm

EERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpm logo
telefon:
+372 672 0121
faks:
+372 672 0115
aadress:
Pärnu mnt. 160f, 11317 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
EERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpmEERO OÜ BLANCO valamud ja segistid, prüginõud, õhupuhastid jpm

Telefonid: +372 6720 121;+372 6720 120; +372 6720 122

Oleme avatud: E-R 9.00–17.00

Pakume laias valikus:

Eero OÜ on 1991. aastal asutatud kaasaaegsete ja ökonoomsete sisustuslahenduste tarnija. Ettevõte on saavutanud kindla koha nii sanitaartehniliste kui sisustustoodete turul.
 
Juba asutamisest alates on Eero OÜ eesmärgiks olnud kvaliteetsed, hea disainiga kaasaegsed sisustuslahendused. Eero OÜ pakub laias tootevalikus ja suurepärases disainis maailma uusimat ning kvaliteetsemat sanitaartehnikat BLANCO-lt, mida esindavad efektiivsed ja säästlikud tooted  valamu- ja segistivaliku näol, samuti prügisüsteemid.
 
Lisaks veel lai valik köökidesse mõeldud õhupuhasteid, valamute lisatarbeid ning valgusteid ja muud kvaliteetset, stiilset sisustuskaupa.
 
Köögivalamute materjalivalikutest on esindatud Silgranit PuraDur II, roostevaba teras, Ceramic ja Ceramic Puraplus.
 
Kõiki santehnilisi tooteid ja valgusteid iseloomustab kvaliteet, stiilsus, modernsus, pikaaealisus, omanäolisus ja ökonoomne ressursikasutus.
 
Eero OÜ  pöörab suurt tähelepanu toodete disainile, trendidele ning nende kvaliteedile ja annab parima, et luua kliendile unistuste interjöör. Igas tootes, mida tarnitakse ja müüakse, on ühine üks joon - disain, kvaliteet ja funktsionaalsus.
 
Eero OÜ  tegeleb põhiliselt hulgi- ja projektimüügiga, tarnides firmatooteid peamiselt Saksamaalt ja põhjamaadest ning pakkudes ainult kõrgekvaliteedilist ja mitmekesist tootevalikut.

 

Seotud tegevusalad:

valgustid
kodutehnika, köögitehnika, kesktolmuimejad
   pliidid, ahjud, külmikud, õhupuhastid jms
sanitaartehnika, sanitaarkeraamika
   segistid
   valamud, vannid, wc potid