FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

Sisearhitekt AIRITA AIM

Sisearhitekt AIRITA AIM logo
telefon:
+372 564 0851
aadress:
Tallinn, Pärnu
koduleht:
e-post:
Sisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIMSisearhitekt AIRITA AIM
Airita Aim alustas sisearhitekti karjääri 2004. aastal, ülikooli viimasel aastal. Samal aastal sündis pilootprojekt, millest kasvas välja Palazzo Sisustussalong. Airita on selle ettevõtte asutaja ja juhatuse liige.

Perioodil 2004- 2006 olid käed-jalad tööd täis, sest Eesti eluasemeturg oli järsult kasvanud ja inimesed vajasid abi sisustamisel. See oli aeg, mil tuli sama kiiresti õppida kui tegutseda.
Positiivne töösse suhtumine ja professionaalsuse kasv on meelitasid Pärnu stuudiosse kliente kogu Eestist ja ka kaugemalt. Esimestel aastatel saadud kogemused on aidanud areneda rahvusvahelisele tasemele. Koos oma meeskonnaga teostab Airita projekte ka väljaspool Eestit. Tema objektide hulgas on bürood, eramud, maitsekad apartamendid. "Iga projekt on alati dialoog tellijaga, kus vahel tuleb jääda enda visioonile kindlaks, ja sellise otsuse õigsus paistab hiljem silma", on ta öelnud oma projektide kohta.

Airita motoks on Tasakaal selle parimates väljendustes. "Don't bring anything to your home, that you don't use or don't find beautiful!"

Tema sisekujundusprojektide fotodega saab tutvuda Palazzo Sisustussalongi kodulehel.

Üks Airita projektidest on valitud ajakirja Diivan poolt 10 parima interjööri hulka ning avaldatud Diivani 2009. aasta Aastaraamatus. Igal aastal võivad Eesti sisustushuvilised jälgida tema töi ja tegemisi ajakirjade veergudel.

Teenused

  • siseruumide lahendused
  • ruumide sisekujunduse terviklahendused, viimistlusmaterjalide valimine,
  • mööbli projekteerimine ja paigutamine ruumis,
  • elektri- ja valgusplaanid,
  • 3D visualiseerimine
  • sisekujundusprojektide järelvalve


Seotud tegevusalad:

sisekujundus, arhitektuur
   sisekujundajad, sisearhitektid
   sisekujundusteenused, sisekujundusprojektid