FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika Tani

FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika Tani logo
telefon:
+372 5645 4527
aadress:
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
koduleht:
koduleht:
e-post:
Pilt1-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt2-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt3-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt4-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt5-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt6-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt7-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt8-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt9-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt10-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt11-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt12-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt13-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt14-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt15-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt16-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt17-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt18-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt19-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt20-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt21-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt22-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt23-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt24-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt25-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika TaniPilt26-FABRICOR OÜ kardinasalong Tartus, kardinadisainer Marika Tani
FABRICOR - kardinad mis loovad interjööri

FABRICOR loob professionaalseid terviklikke kardinalahendusi alates 2001. aastast. Kardinapakkumist toetab sisekujundusteenus.
Meie tootevalikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud Romo brändide eksklusiivsed sisustuskangad, dekoratiivpadjad, tapeedid ja vaibad.

Pakume hoolikalt valitud kangaid eriilmelistesse interjööridesse.
Valikus on pimendavad dim- ja blackout kangad. Esindatud on kangad välitingimustesse, avalikesse ruumidesse sobivad, nii tulekindluse sertifikaadiga Trevira CR kangad, kui ka akustilised materjalid. Eriliselt väärivad esiletõstmist naturaalsete kangaste kollektsioonid.
Ettevõtte tooteportfelli täiendavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed aknakatted ning kardinapuud ja -siinid, sealhulgas elektrimootoriga toimivad lahendused.

Me leiame, et kvaliteetne kangas ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral tekstiilkardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, seetõttu ei vaja need pidevat väljavahetamist. Selline lähenemine sisustamisele pole kokkuvõttes koormaks kliendi rahakotile ega ka keskkonnale.
Mõtestatus, kangaste ja õmblustöö kvaliteet ning ajatu disain on meie panuseks, et kardinad looksid interjööri õige tunnetuse ja kestaksid kaua.

FABRICOR on kompetentne, usaldusväärne ja koostöövalmis partner sisearhitektidele.
Meie pikaaegne kogemus kindlustab klientidele asjalikud soovitused kardinate valikul ja erinevate projektide professionaalse ja stiilitundliku tulemuse.

FABRICOR aitab tuua interjööri uut elukvaliteeti, väärtustades tarka tarbimist ja keskkonnateadlikku eluviisi.
Sisustamine on meie kirg ja elustiil.

FABRICOR´i eeliseks on kiire, täpne ja professionaalne teenindus ning tervikliku kardinalahenduse pakkumine.
Kodu sisustamisel soovitame, parima tulemuse saavutamiseks, kaasata võimalikult varases etapis kogenud kardinaekspert.

TERVIKLIKUD KARDINALAHENDUSED

  • Nõustamine
  • Kardinate, aknakatete, sisustustekstiilide valmistamine
  • Kardinapuud ja –siinid
  • Paigaldus
Meie valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud kangatootja Romo brändide tipptasemel kvaliteediga tänapäevaselt elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad.

www.romo.com/
www.blackedition.com/
www.villanova.co.uk/
www.zinctextile.com/
www.kirkbydesign.com/
www.markalexander.com/

Kardina- ja sisekujundusfirma FABRICOR stuudio ja ROMO brändide sisustuskangaste ja tapeetide showroom asub Aparaaditehase loomekvartalis aadressil Kastani 42, Tartu (esimesel korrusel, sissepääs tänavalt)

Ootame Teid eelnevalt kokkulepitud ajaks.

Palun helistage numbrile +372 56454527 või broneerige aeg meie kodulehel.

Klientideni jõuame üle Eesti.


Seotud tegevusalad:
aknakatted
   kardinad, kardinate õmblus
   kardinasalongid
   rulood, ribakardinad
   valmiskardinad
   kangapoed, sisustuskangad
   vaibapoed, vaibad
   voodipesu, voodikatted, padjad, tekid