FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Sisustussuunnittelu, sisustus , sisäviimeistely

»
»
»
»
»
»
»
»

Rakennus

»
»
»
»
»
»

Puutarhat viherrakennustyöt

»

Elustiilisalong MUSTER

Elustiilisalong MUSTER logo
puhelin:
+372 679 1746
faksi:
+372 679 1740
aadress:
Pärnu mnt 139, 11317 Tallinn, Harjumaa
osoite:
osoite:
sähköposti:
Elustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTERElustiilisalong MUSTER

Tapeedi-, mööbli- ja sisustussalong!


Muster on koht, kus kõik on natuke hubasem, soojem ja pehmem. Koht, kus poest saab kodukeskkonna pikendus. Koht, kus detailid moodustavad tervikliku elamuse. Koht, kust on raske ostmata lahkuda.

Muster esindab stiililt romantilist kodukujundust, mis on segu inglise klassikast ja kargemast nn." rootsi-stiilist". Meie eesmärk on pakkuda kliendile korraga tervet elustiili mööblist pisiasjadeni välja. Pakume kõike komplektis alates tapeedist-kangast-mööblist, valgustite, lauanõude, küünalde ja voodipesuni. Kodu peab olema õdus paik ja selle saavutamisel on suur osa pisiasjadel, et kokku saaks mõnus tervik.
Oleme püüdnud klienti selles osas abistada ja suunata oma väljapanekute ja väikeste romantiliste näidisinterjööridega. Kes on pigem moodsa ja vaoshoitud disaini austajad, siis nendele leidub näiteks seinakatete valikus trendikaid mererohu, kõrkjate ja bambusega materjale.
Meilt on võimalik tellida ka kardinate kujundust ja õmblust.
Kes parajasti kodu sisustamisega ei tegele, leiab meilt aga kindlasti mõne kauni kingituse sõbrale-tuttavale. Valida on suure hulga dekoratiivküünalde, pildiraamide, lauanõude, küünlalühtrite, peeglite, nukkude, vannitoa tarvete, koduaroomide jpm. hulgast.
Kauba valik on sedavõrd kirju, et kõige parema ettekujutuse saab ikka kohapeal.

Avatud: E - R 10 -19, L 11 -18, P suletud
 

Mööblisalongist @home leiad põnevaid ja omanäolisi sisustusideid.
Pakume nii modernset kui ka retrohõngulist mööblit, trendikaid aksessuaare ja meeleolukaid valgusteid.
Loe salongi tutvustavat artiklit siit


 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Seotud tegevusalad: