FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Sisustussuunnittelu, sisustus , sisäviimeistely

»
»
»
»
»
»
»
»

Rakennus

»
»
»
»
»
»

Puutarhat viherrakennustyöt

»

MATOGARD OÜ biokompostointi

MATOGARD OÜ biokompostointi logo
puhelin:
+372 447 5570
aadress:
Randivälja küla, 86814 Tori vald, Pärnumaa
osoite:
sähköposti:
puhelin:
+372 564 1516
MATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointiMATOGARD OÜ biokompostointi

Köögiviljamuld, püsilillemuld, toalillemuld


KÜLVIMULD
(tõusmepõletiku vastu)

BIO-KOMPOST 20L/10L

Matogard OÜ BIO-KOMPOST
Bio-kompost on hobusesõnnikust biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitainete- ja mikroorganismiderikas orgaaniline väetis. Bio-kompost suurendab mullaviljakust, suurendab mulla bioloogilist aktiivsust ja parandab mullaomadusi.
 
BIO-KÖÖGIVILJAMULD 20L
Sobib taimedele, mis vajavad mõõdukalt happelist mulda (pH4,6-5,5) 20L
Nõrgalt happelise reaktsiooniga muld. Kasutus: köögiviljataimede ettekasvatamine; maitsetaimede kasvatamine rõdukastides, amplites, õuevaasides jne; köögivilja kasvatamine potikultuurina rõdukastides, õuevaasides jne; terrasspeenardele. Kuna Matogardi biomullas ei ole mineraalväetisi, siis sobib see ka maheaednikule. Sobib külvamiseks.

SUVELILLEDE MULD 20 L
Spetsiaalne muld lillede ja ürditaimede kasvatamiseks erinevates pottides, kastides, amplites ja rippanumates. Kasutamine: ampli- ja rõdukastitaimed, konteinertaimed, ürditaimed, terassitaimed, kalmistul taimede istutamine, talveaia substraat.

NÕRGALT HAPPELINE TOALILLEDE MULD 3L /6L
Sobib taimedele, mis vajavad nõrgalt happelist keskkonda (pH 5,6-6,5). Selles Matogardi toalillede mullas tunnevad end hästi näiteks toapalmid, fuksia, asparid, nõelköis, vahalill, kummipuu, ratsuritäht ja pelargoon. Mulda on rikastatud hobusesõnnikust valmistatud kompostiga. Koostis: turvas, kompost, liiv, savi, dolomiidijahu, mineraalväetis.

HAPPELINE TOALILLEDE MULD 3L/6L
Sobib taimedele, mis vajavad mõõdukalt happelist mulda (pH4,6-5,5). Selles Matogardi toalillede mullas tunnevad end hästi näiteks toasõnajalad, diffenbahhia, draakonipuud, fatseedera, säntpoolia e. aafrika kannika, tõlvpuu, bromeelialised, tõlvlehik ja näiteks flamingolill. Mulda on on rikastatud hobusesõnnikust valmistatud kompostiga. Koostis: turvas, kompost, liiv, savi, dolomiidijahu, mineraalväetised.
 
ORHIDEEDE MULD 3L
Orhideede ja teiste epifüütsete taimede ümberistutamiseks loodud muld, mille koostis tagab mullale hea veeläbilaskvuse, kohevuse ja soodsa õhurežiimi.
 
KAKTUSTE MULD 1L NÕRGALT HAPPELINE MULD (PH 5,6 – 6,5)
Mullasegu on mõeldud kaktuste ja sukulentide ümberistutamiseks ning külvide teostamiseks. Selles Matogardi kaktuste mullas tunnevad end hästi näiteks sammas-, siil-, kääbus-, viigi-, näsa-, lülikaktused, aaloe, agaav, piimalill,  kalanhoe, karneegia ja turdleht. Koostis tagab kaktuste mullale hea veeläbilaskvuse ja soodsa õhurežiimi.

KAKTUSTE MULD 1L HAPPELINE MULD (PH 4,6 – 5,5)
Mullasegu on mõeldud kaktuste ja sukulentide ümberistutamiseks ning külvide teostamiseks. Selles Matogardi kaktuste mullas tunnevad end hästi näiteks helme-, leht-, metskaktused, öökuninganna, havisaba, Discocactus, Eriocereus. Koostis tagab kaktuste mullale hea veeläbilaskvuse ja soodsa õhurežiimi.

KERGKRUUS 3L
Kergkruus on valmistatud looduslikust savist. Seda saab kasutada lillepottides ja rõdukastides drenaažiks ja näiteks mullapinna katteks.

Seotud tegevusalad:

   leikkokukat, ruukkukukat
puutarhat viherrakennustyöt
   kuorikatteet, mullat, komposti
   puutarhatilat, taimitarhat