FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Sisustussuunnittelu, sisustus , sisäviimeistely

»
»
»
»
»
»
»
»

Rakennus

»
»
»
»
»
»

Puutarhat viherrakennustyöt

»

PERFECT HOME sisustusliikkeet

PERFECT HOME sisustusliikkeet logo
puhelin:
+372 5308 7191
aadress:
Telliskivi 57, 10412 Tallinn, Harjumaa
osoite:
sähköposti:
puhelin:
+372 5308 7191
PERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeetPERFECT HOME sisustusliikkeet

Eksklusiivne sisustusbränd Norrast!

Perfect Home on juba enam kui 20 aasta eest Norras loodud ettevõte, mis pakub kvaliteetseid ja kaasaegseid sisustusaksessuaare.

Meie hoolikalt valitud ja regulaarselt kolm korda aastas uuenev kollektsioon on aastakümnete jooksul kaunistanud tuhandeid kodusid kogu Skandinaavias ning ka Eestis. Perfect Home'i brändi tootevalikust leiad palju põnevaid sisustusaksessuaare, nõusid ja tekstiile oma koju, aga ka erilise kingituse sünnipäevaks, soolaleivaks, katsikuks ning teisteks tähtpäevadeks. Tooted on unikaalsed ja eksklusiivsed, sest valik on tehtud ja tootmine on korraldatud just Perfect Home'i tellimusel ning paljud tooted on märgistatud brändi logoga.

Püsikliendile on nii  e-poes (www.perfecthome.ee), kui ka esinduspoes kogu kaubavalik alati soodsam, lausa 30% kataloogi hinnast. Registreeru kliendiks tasuta ja  logi sisse ning näed soodushindasid koheselt. Püsikliendina teenid e-poes lisaks ka ostuboonust punktide näol, mida saad kasutada järgmiste ostude puhul.
Lisaks pidevalt uuenevatele kollektsioonidele leiad palju põnevaid eelmiste hooaegade tooteid veelgi parema hinnaga sooduspakkumiste alt- tegu on viimaste eksemplaridega.
Jälgi meid ka  Facebookis ja Instagramis, kus on üleval ka info meie sooduspakkumistest

Pood avatud: E - R 11.00-19.00; L - P 11.00-17.00

PS! Meie UUS asukoht on Telliskivi tn-l!


sisustusliikkeet

Seotud tegevusalad:

   kylpyhuonekalusteet, kylpyhuonesisustus
valaisimet
sisustustavarat
   astiat aterimet keitto- ja paistoastiat
   keramiikka, maljakot, tarjoiluvadit
   kodin tekstiilit
   kynttilät
   nahkatuotteet, villatuotteet
   sisustusasusteet
   sisustuskuvat, maalaukset
   sisustusliikkeet
   tekokukat, punotut koristeet