Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Täiesti uut tüüpi köögisegisti HANSGROHE Aquno Select M81

2020-03-18
Täiesti uut tüüpi köögisegisti HANSGROHE Aquno Select M81

Hansgrohe Aquno Select M81 segisti on ebatraditsioonilise tootedisaini, uuendusliku veejoa tehnoloogia ja selleks kohendatud tarvikutega.

Esimest korda on köögisegistile lisatud kolmas veekardinana langev eriti õrn veejuga, mis voolab segistile liidetud aluskorpusest. SatinFlow-nimeline veejuga koosneb paljudest üksikutest jugadest, mis moodustavad pehme ja tiheda veejoa. Juga on pritsmevaba ja tagab vee ühtlase voolamise toidule, kätele vms.

Õrnemad viljad ja salatid jäävad spetsiaalse ”duši” all terveks, aga saavad ikkagi korralikult puhtaks. Mugavaks ja tõhusaks teeb kasutuse ka komplekti kuuluv laiale joale perfektselt sobituv sõel. Selle joaga on mugav pesta ka suuremaid nõusid nagu küpsetuspann.

SatinFlow juga on ka väga keskkonnasäästlik, kuna veetarve on vaid neli liitrit minutis.

Segisti väljatõmmatava tila veekulu on seitse liitrit minutis, mille abil on hea suuremaid potte kiiresti veega täita. Väljatõmmatava segistitila tööraadiuseks on 76 cm, mis võimaldab täita näiteks eemal asetsevat kohvimasinat.

Kogu segisti tööd saab juhtida käepärase kangi ja vasakul oleva Select-nupu abil.

Futuristliku ja ekstravagantse disainiga Aquno Select M81 köögisegisti sarja erinevad mudelid on tõelisteks pilgupüüdjateks igas köögis.

----------------------------------------
Aquno integreeritud süsteem on nime saanud sõnadest “aqua” (vesi) ja “unit” (üksus) ja võimaldab kogeda köögis täiesti uut tüüpi suhet veega; tänu nutikale integreeritud kontseptsioonile on segistil veejoarežiimid ja funktsioonid, mis sobivad mis tahes toimingu jaoks. Esmakordselt on tavaline laminaarne veejuga ja dušijuga väljatõmmatavas segistitilas täiendatud kolmanda, kardinana langeva ja eriti õrna pihustusrežiimiga, mis voolab segisti integreeritud põhikorpusest.

 

Yhteystiedot
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google