Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Uudis vertikaalhaljastuses - Growerti kastmissüsteemiga lilleriiul

2020-03-18
Uudis vertikaalhaljastuses - Growerti kastmissüsteemiga lilleriiul

Oleme oma pilgud taas pööranud loodusele ja eluslooduse interjööris kasutamine on väga aktuaalne. Eriti just linnakodudes, kus rohelusest nagunii napib. Kõik taimed tasakaalustavad meeli ja sisekliimat ning alati soovime leida uusi võimalusi, kuidas enda ümber harmooniat luua. Miks mitte ühendada loodus ja disain ning luua oma lemmiktaimedest koju kaunis kunstiteos?

GroWert vertikaalhaljastuse tooted on disainilt lihtsad ja minimalistlikud, aga taimedega täites muutuvad need huvitavateks taimemaalideks. Tänu sisse projekteeritud niisutussüsteemile on selline lilleriiul kindlasti suurepärane lahendus väikestesse ruumidesse, olgu selleks siis kodu, kontor, kohvik, kortermaja rõdu või väike linnaed. Isegi väike taimesein lisab sisekujundusele erilist hubasust. Seda saab soetada  Eestist ja paigaldamine ei nõua suuri ehitustöid.

Kasutamisvalmis raamitud taimesein ei vaja veeühendust  ja te võite kindlad olla, et ükski sein ei saa taimede kastmisel ja kasvatamisel veega kahjustatud, samas on taimede kastmine lihtne.

Veekindlast vineerist korpus võimaldab taimeseina kasutamise nii sise- kui välitingimustes, sest ka sisumoodulid on ilmastikukindlad. Taaskasutatud materjalist valmistatud sisumoodulid tulevad küll Euroopast, aga toode ise valmib siinsamas Eestis.

Lilleriiulite kasutusvõimalustel ei olegi tegelikult piire, sest vertikaalselt saab kasvatada nii toa- kui rõdulilli. Kes soovib, võib taimeseina täita  näiteks oma lemmikürtidega ja paigutada selle kööki või rõdule kui praktilise disainelemendi. Samuti on mitmetel taimedel võime parandada ruumis õhu kvaliteeti.

Kui olete omale soetanud  taimed ja neile sobiva mulla, siis seinale kinnitatud  taimeseina täitmine taimedega on lihtne, sest potte saab seinast eraldi välja tõsta. Istutage taimed tootega kaasas olevatesse pottidesse ja asetage potid korpuse sisse.

Kastmiseks asetage lehter korpuse ülaosas olevasse avasse ja riputage väike ämber korpuse all oleva konksu otsa.
Kastmisvett lisage aeglaselt läbi lehtri, kuni veemoodulid on täis ja vesi  hakkab korpuse alt ämbrisse nirisema.
Taimed saavad vett potti põhjas olevate avade kaudu.

Kui ise ei ole veel vertikaalhaljastusele mõelnud, siis kindlasti on taimesein suurepärane kingitus mõnele rohenäpust sõbrale.

Uudistoodete kohta vertikaalhaljastuses leiad lisainfo GroWert.com kodulehelt.

A: Inkodu.ee (t: K. Viksne)

Yhteystiedot
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google