FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisustussuunnittelu, sisustus , sisäviimeistely
Rakennus
Puutarhat viherrakennustyöt

VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjat

VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjat logo
puhelin:
+372 5361 4569
aadress:
Peterburi tee 2 (T1 Mall, II k.), 11415 Tallinn, Harjumaa
osoite:
sähköposti:
Pilt1-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt2-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt3-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt4-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt5-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt6-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt7-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt8-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt9-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt10-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt11-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt12-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjatPilt13-VG DESIGN OÜ TEMPUR makuuhuonekalusteet, patjat

Magamistoamööbli salong Tempur Estonia (Temparu OÜ) tegeleb TEMPUR madratsite, patjade, voodite ja teiste une- ja puhketoodete müügiga Eestis – enamik meie toodetest on valmistatud  patenteeritud TEMPUR materjalist.

TEMPUR® on patenteeritud materjal mis adopteerub kehaga kiiresti ja toetab perfektselt keha just seal, kus keha seda vajab. Vali originaal mitte analoog!

Tempur tooted on kogu maailmas tervishoiuspetsialistide poolt tunnustatud ja soovitatavad selja- ja kaelaprobleemide, norskamise ja unehäirete vähendamiseks. Tempur tooted on tänapäeval ühed mugavamatest ja toetavamatest unetootetest.

Tempur pakub kõikidele Tempur toodetele järelmaksu võimalust!

 

 


Seotud tegevusalad:
huonekalut
   huonekaluliikkeet
   makuuhuonekalusteet
   patjat
   vuodevaatteet, päiväpeitteet, tyynyt, peitot