Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA

Telefon:
+372 731 1100 (E-R 9-17)
Aadress:
Tööstuse 8, 61715 Tõrvandi alevik, Kambja vald, Tartumaa
Koduleht:
E-Post:
info@fino.ee
Telefon:
+372 731 1100 (E-R 9-17)
Aadress:
Tööstuse 8, 61715 Tõrvandi alevik, Kambja vald, Tartumaa
Koduleht:
E-Post:
info@fino.ee
1 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA2 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA3 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA4 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA5 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA6 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA7 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA8 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA9 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA10 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA11 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA12 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA13 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA14 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA15 - FINO MÖÖBLIKAUBAMAJA

Fino Mööblikaubamaja - mööbli, sisustusaksessuaaride ja valgustite e-pood!

Peamiselt Saksa mööbli müümisele spetsialiseerunud Fino Mööblikaubamaja on jaekliendile suunatud internetipood. Fino Mööblikaubamaja valikus on tänaseks päevaks üle mitme tuhande erineva tooteartikli ja kaubavalik suureneb pidevalt. Fino Mööblikaubamaja eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kaupa ja usaldusväärset teenindust. Tänaseks tegevuseks on lisaks Saksa mööbli impordile ka Itaalia disainmööbli ja – valgustite maaletoomine ning müük.

Fino Showroom

Meie Tõrvandis asuvas kontor-kesklaos on võimalik tutvuda nii tootekataloogidega kui viimistlusnäidistega. Samuti saab tutvuda valikuga meie tooteportfellist. Tooted, mis on showroomis parasjagu väljas, leiat siit (www.fino.ee/fino-showroom). Ps, showroomi külastamine on võimalik vaid eelneval kokkuleppel. Külastamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil 7 311 100 (E-R 9-17) või e-kirja teel info@fino.ee.

Fino Mööblikaubamaja on turvaline ostukoht!

Kuulume Eesti E-kaubanduse Liitu. ’Turvalise ostukoha’ märgiga e-poodides on ostmine turvaline! Seda märki kandvad veebipoed on usaldusväärsed ning Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud ja täidavad märgise saamiseks esitatud tingimusi. Selle kohta on täpsemalt võimalik lugeda veebiaadressil  .

 


Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google