Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

GARDELINO OÜ kasvuhooned, aiamajad, aiapaviljonid

Telefon:
+372 555 10450
Aadress:
Vabaduse pst 32-3, 11623 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@vitavia.ee
Telefon:
+372 555 10450
Aadress:
Vabaduse pst 32-3, 11623 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@vitavia.ee

GARDELINO OÜ valikus on esindatud Vitavia kasvuhooned, aiamajad, aiapaviljonid – lai valik mõistliku hinnaga kvaliteetseid tooteid. Vitavia tähendab „eluviisi“, mis pakub rahuldust igale aiapidajale. Uue põlvkonna artaktiivseks disainitud kasvuhoone mudelid rikastavad teie aeda oma ilu ja praktilisusega.

Professionaalsed aednikud valmistuvad juba talvekuudel kevadiseks istutus- ja külvihooajaks, kuid oma kasvuhoone paigaldamiseks ja aiandusega tegelemiseks pole praegu sugugi hiljaks jäänud ka need, kes plaanivad aeda uuendada või tahavad esimest korda aiasaaduste kasvatamisega kätt proovida.

Üks parimaid lahendusi on selleks kahtlemata oma kasvuhoone rajamine, mis pakub kevadisel ajal kogu perele palju tegutsemislusti ja toob suveks lauale omakasvatatud maitsetaimed, salatid, tomatid ning kurgid, mis pole maitselt võrreldavad kaugetelt maadelt Eesti poodidesse toodud “värske” kraamiga.

Kasvuhoonetel on tegelikult veelgi rohkem positiivseid külgi, alates sellest, et neid saab paigutada väikestele õuealadele, kombineerida terrassi ja teiste aiaelementidega ning lõpetades võimalusega anada lastele loodusharidust või saada osa taimedega tegelemisega seotud teraapilistest mõjudest. Teaduslikult on tõestatud, et aiapidamisega tegelemijne mõjub hästi inimese vaimsele ja füüsilisele tegevusele, tervendab keha ja vaimu. Seega ei ole kasvumajad loodud tänapäeval pelgalt lauapoolise hankimiseks, vaid on elustiili osa.

Viimast kinnitab ka fakt, et isekasvatamise populaarsus üha kasvab ja sellega seoses kasvab ka hobiaednike hulk, eriti seda just noorema generatsionni seas, kes on ühelt poolt taasavastamas esivanemate aiandustarkusi, aga teisalt soovivad eksperimenteerida uute taimedega kaasnevate põnevate maitsetega.

Kui kellelgi tärkab soov järgmiseka hooajaks oma kasvuhoone püsti panna, siis kõige lihtsamaks võimaluseks on kahtlemata soetada valmiskasvuhoone, mille paigaldamine käib kiiresti ja mis näevad koduaias väga head välja. Valimiskasvuhoonete valik on väga lai, alates klaasmajatest algajale aednikule ja lõpetates luksuslikema variandiga. Samuti on võimalik valida kasvuhooneid sõltuvalt nende paigaldamise asukohast, kas näiteks lagedale platsile või mõne hoone seina äärde.


E-post 2:
info@mwlconstruct.eu

 

 
 

 

Seotud tegevusalad

Aia planeerimine, haljastustööd, aiaehitus
   aiamajad, pergolad, koerakuudid
   aiamööbel, aiakaubad
   kasvuhooned, aiapaviljonid

Kuidas valida kasvuhoonet?

Kasvuhoone valimisel tasuks kõigepealt läbi mõelda, mida soovite seal kasvatada ja kui palju – sellest sõltub suurus.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google