Sisekujundus, sisustus, ehitus, aed - nõuanded, trendid ja kontaktid!

GARDELINO OÜ kasvuhooned, aiamajad, aiapaviljonid

GARDELINO OÜ kasvuhooned, aiamajad, aiapaviljonid logo
Telefon:
+372 5551 0450
Aadress:
Vabaduse pst 32-3, 11623 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@vitavia.ee
Telefon:
+372 5551 0450
Aadress:
Vabaduse pst 32-3, 11623 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@vitavia.ee

Kvaliteetsed kasvuhooned ja klaasist aiamajad


GARDELINO OÜ valikus on esindatud Vitavia kasvuhooned, aiamajad, aiapaviljonid – lai valik mõistliku hinnaga kvaliteetseid tooteid. Vitavia tähendab „eluviisi“, mis pakub rahuldust igale aiapidajale. Uue põlvkonna atraktiivseks disainitud kasvuhoone mudelid rikastavad teie aeda oma ilu ja praktilisusega.

Professionaalsed aednikud valmistuvad juba talvekuudel kevadiseks istutus- ja külvihooajaks, kuid oma kasvuhoone paigaldamiseks ja aiandusega tegelemiseks pole praegu sugugi hiljaks jäänud ka need, kes plaanivad aeda uuendada või tahavad esimest korda aiasaaduste kasvatamisega kätt proovida.

Üks parimaid lahendusi on selleks kahtlemata oma kasvuhoone rajamine, mis pakub kevadisel ajal kogu perele palju tegutsemislusti ja toob suveks lauale omakasvatatud maitsetaimed, salatid, tomatid ning kurgid, mis pole maitselt võrreldavad kaugetelt maadelt Eesti poodidesse toodud “värske” kraamiga.

Kasvuhoonetel on tegelikult veelgi rohkem positiivseid külgi, alates sellest, et neid saab paigutada väikestele õuealadele, kombineerida terrassi ja teiste aiaelementidega ning lõpetades võimalusega anda lastele loodusharidust või saada osa taimedega tegelemisega seotud teraapilistest mõjudest. Teaduslikult on tõestatud, et aiapidamisega tegelemine mõjub hästi inimese vaimsele ja füüsilisele tegevusele, tervendab keha ja vaimu. Seega ei ole kasvumajad loodud tänapäeval pelgalt toidupoolise hankimiseks, vaid on elustiili osa.

Viimast kinnitab ka fakt, et isekasvatamise populaarsus üha kasvab ja sellega seoses kasvab ka hobiaednike hulk, eriti seda just noorema generatsiooni seas, kes on ühelt poolt taasavastamas esivanemate aiandustarkusi, aga teisalt soovivad eksperimenteerida uute taimedega kaasnevate põnevate maitsetega.

Kui kellelgi tärkab soov järgmise ka hooajaks oma kasvuhoone püsti panna, siis kõige lihtsamaks võimaluseks on kahtlemata soetada valmiskasvuhoone, mille paigaldamine käib kiiresti ja mis näevad koduaias väga head välja. Valimiskasvuhoonete valik on väga lai, alates klaasmajadest algajale aednikule ja lõpetades luksuslikuma variandiga. Samuti on võimalik valida kasvuhooneid sõltuvalt nende paigaldamise asukohast, kas näiteks lagedale platsile või mõne hoone seina äärde.

Meie tootevalik:

  • klassikalised kasvuhooned
  • erikujulised kasuhooned
  • seinaäärsed kasvuhooned
  • aiamajad, aiapaviljonid
  • verandad

E-post 2: info@mwlconstruct.eu

 

 
 

 

Tegevusalapuuga seotud valdkonnad:

- aia planeerimine, haljastustööd, terrassid
- aiamajad, pergolad, koerakuudid
- kasvuhooned
- välimööbel, aiamööbel, aiakaubad

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube