FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistud

HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistud logo
telefon:
+372 5333 8778
aadress:
Peterburi tee 2h (T1 Mall 4.k), 11415 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
Pilt1-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt2-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt3-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt4-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt5-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt6-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt7-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt8-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt9-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt10-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistudPilt11-HANSA FLOOR OÜ põrandad, põrandaliistud

Pakume kvaliteetseid, naturaalseid ja väga eksklusiivseid puidust põrandamaterjale mõistlike hindadega. Oleme oma tegevuses orienteerunud parketi, põrandaludade ja põrandaliistude maaletoomisele, tootmisele ja turustamisele.
Skandinaaviariikides on meie peamisteks koostööpartneriteks arhitektid, sisekujunadajad, ehitusettevõtted, parketi paigaldajad ja põrandapoed, kellele teeme meie tavahindadest soodustusi. Müüme oma tooteid edukalt ka eraklientidele kuna oleme ka tavahindadelt soodsad.

Pakume oma klientidele põrandamaterjale peamiselt Eesti, Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Sveitsi, Ukraina ja Valgevene tootjatelt. Kõik meie poolt pakutavad tooted on kõrge kvaliteediga. Tootjatehastel on väga täpsed ja kaasaegsed seadmed. Oleme külastanud kõiki tehaseid mille tooteid pakume.

Põhilisteks puuliikideks millest tooted valmistatakse on tamm, saar ja kask. Pakume ka termotöödeldud ja aurutöödeldud puidust põrandaid. Kõiki tooteid paigaldame ja viimistleme vastavalt Teie soovidele.

Enamus tooteid müüme projektipõhiselt - st. tellime vastavalt kliendi soovile otse tehasest. Seda just tänu sellele, et meie poolt pakutavad põrandad on pea alati unikaalsed väga eksklusiivsed ja kordumatud. Mõnedele levinenumatele toodetele nagu nt. liistparkett hoiame ka Eestis ladu, et vajadusel mõne päevaga kaup meie kliendini tarnida. Klassikaliselt siiski tarneajad varieeruvad olenevalt tootest 1st kuni 8 nädalani.

Lubame, et teeme oma tööd suure hoolikuse ja armastusega puitpõrandate vastu!

Parketid:

Põrandalauad:


      


põrandasalong
parkett
mosaiikparkett
põrandaliistud
puitpõrandad
Seotud tegevusalad:
siseviimistlusmaterjalid
   põrandaliistud, ukseliistud, laekarniisid
   põrandasalongid, parkett, puitpõrandad, linoleum, marmoleum
ehitus
   ehitusmaterjalid, ehituspoed