Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

HIIL küünlad – midagi hingele

Soojavahast HIIL küünlad. Foto: Pilleriin Pettai

Üsna pea jõuab kätte aeg, kus päevavalgust jätkub päevas vaid mõneks tunniks. Ärkame pimedas, lähme tööle ja tuleme töölt pimedas ning loomulikult on pimedad ka kõik õhtud. Sombustel sügisõhtutel ei ole midagi ilusamat kui täita tuba küünlavalgusega. Eks igaühel on oma lemmikud, mõnele meeldivad väiksed teeküünlad, mõnele värvilised antiikküünlad ja mõnele tähendab küünal lisaks hubasele valgusele alati ka meeldivat aroomi.

Hiil küünlaid valmistatakse sojavahast. Tooteid on erinevaid. Kõige tuntumad küünlad on kaunistatud erinevate lõbusate kirjadega nagu näiteks „Aitäh, et oled olemas“, „Life is better with friends“, „Some people are worth melting for - Olaf the Snowman“ või „Wake up. Kick ass. Be fab.“ Kerge aroomi ja armsa tsitaadiga lõhnaküünal on igati sobiv nii kinkimiseks kui ise nautimiseks. Küünla aroom satub tsitaadiküünlasse juhuslikkuse põhimõttel, varieerudes värsketest tsitrustest magusa vaniljeni, ja on saajale tore üllatus. Teine erinevate aroomidega tootesari on pakendatud taaskasutatud purgikestesse ning kolmas sari on lausa loodud sobima skandinaavia stiilis kujundatud kodudesse. 

Põnevate HIIL küünalde tootmise taga seisab Tallinnast pärit Janne, kes peale psühholoogialaseid ülikooliõpinguid ja mõningast Eestist eemalolekut otsustas elus hoopiski kannapöörde teha ning pühendada end millegi ilusa loomisele. Suurele küünlaarmastajale on see justkui unistuste töö, kui paljud meist ikka saavad öelda, et töö on ka suurim hobi?

Ka brändi nime saamise lugu on tore. Kuna Janne soov oli luua midagi hingele ilusat, jäi ka seesama sõnapaar pikalt pähe ringlema, kuni ühel ööl sobitusid tähed paika ja sai selgeks, et brändinimeks saab HIIL. Nimi sobib imehästi, kuna sõna hääldus tähendab inglis keeles parandama või ravima, mis haakub Janne sooviga oma loominguga hingele pai teha.

Autor: Inkodu.ee, 2018

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google