Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

i-Cooking gaasipõletid ja induktsioonplaadid pannakse tööpinna sisse

i-Cooking gaasipõletid ja induktsioonplaadid pannakse tööpinna sisse

ABK InnoVent on välja arendanud ainulaadse gaasi- ja induktsioonplaatide kontseptsiooni i-Cooking. See erineb tavalistest klaas- või emailpinnal olevatest standardmõõtudes küpsetusplaatidest sellepoolest, et tööpinna materjal jääb gaasipõletite ja induktsioontsoonide vahel nähtavale ning kasutaja saab ise vastavalt soovidele kujundada toiduvalmistamise ala ning tööpinna. Tsoonide ja plaatide vahed on võimalik jätta tavapärasest suuremaks, mis on kasutamismugavuses eeliseks. Kasutades üheaegselt mitut suurt küpsetusnõud, ei hakka nad teineteist segama. Lisaks mugavusele toovad eraldiseisvad tsoonid välja tööpinna ilu ning tagavad minimalistlikuma kujunduse. Uputades tsoonid ja juhtpaneeli tööpinnaga tasa, on võimalik kasutada olemasolevat pliidiala tööpinnana. Sel viisil saab tööpinda maksimaalselt ära kasutada!

Lisaks induktsioonile on tööpinna sisse võimalik peita ka gaasiplaat, nähtavale jäävad vaid põletid ja juhtnuppud. Selline lahendus annab võimaluse mugavalt paigutada toiduained käeulatusse. Tööpinna puhastamine on lihtsustatud, kuna sellel on vaid põleti ja nupp.

I-Cookingu gaasipõleteid sobib paigaldada tööpindadesse, mis kannatavad vähemalt 70 kraadi (nt. roostevaba teras, komposiit-, graniitkivi, klaas ja betoon jpm).

Induktsioontsoonide puhul tööpinna suhtes piiranguid pole, neid sobib paigaldada ükskõik mis tööpinda ning saab soovi korral ka astmeta tööpinda uputada. Uputatud tsoonide ala saab vajadusel kasutatada ka tööpinnana, kuna tasapind on sile ning induktsioon on turvaline ja ei kuumene.

i-Cooking on saanud Red Dot Design Award auhinna.

Lisainfo
www.decoland.ee

Loe lisaks: 7 põhjust, miks valida i-cooking induktsioonplaadid ja gaasipõletid

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google