Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

KAISSU - Eestimaine magamistoamööbel. Ilusate voodite looja!

2019-12-06
KAISSU - Eestimaine magamistoamööbel. Ilusate voodite looja!

Kaissu (Eestimaine magamistoamööbel) sündis pikkade ja pimedate ööde maal, põlismetsade embuses, külmade tuulte tallatud paigas.

Loodusest pärit ja selle kordumatust ilust inspireeritud. Puhas ja karge. Kuigi moodne, hindab traditsioone.

Kaissu on tegelikkuseks saanud unistus maailma kõige ilusamatest Eesti vooditest. Need on voodid, mida su kodu armastab, mida sina igal hommikul ärgates imetled ning mida su naaber salamisi kadestab.

Kaissu mõttes ei mõlgu ehk revolutsioon, küll aga evolutsioon. Nende loomingus leiavad traditsioonilised mööbliesemed vaid Kaissule omase väljenduse. Alati peene ilu otsinguil. Saledad vormid, peened jooned ja üllatavad proportsioonid iseloomustavad Kaissut enim. Esimesest päevast peale on Kaissu uskunud, et neil on midagi olulist öelda ja anda.

Seistes aeglase tarbimise, toodete kestvuse ning vastutustundliku tootmise eest, luuakse ja müüakse Kaissu tooteid viisil, mis väärtustab nii loojat, ostjat, kui keskkonda, milles elame.

"Nii lasemegi üha uutel ideedel meid kanda. Kaugemale kui silmapiir ulatub. Kohtume seal!"

Kaissu voodid


Kollektsioon Ehe

See kollektsioon on lummav kooslus inimese ja looduse kätetööst. Imekauni süümustriga kordumatu tamm kohtub siin metalli ja luksusliku sametiga.

Peene vormi all on peidus tugevus, mis kestab.

Tutvu kollektsiooniga siin:
EST  ENG

Magamistoa mööblisari Ehe!
Magamistoa mööblisari Ehe!

Kollektsioon Vira

Minimalistlik elegants selges ja puhtas vormis. Naturaalsele tammepuidule sekundeerib siin-seal efektne metallldekoor. See kõik ei välista ka valimast endale kõige naturaalsemat  versiooni - olles tehtud tervenisti ja ainult tammepuust.

Kollektsioon on kontseptuaalseks jätkuks Ehe sarjale.

Tutvu kollektsiooniga siin EST  ENG

Magamistoa mööblisari Vira
Magamistoa mööblisari Vira


Kollektsioon Tuul

Tuule fookuses on voodi, mille omanäoline disainikeel on dikteerinud ka kogu ülejäänud kollektsiooni esteetikat: lihtne ja selge vorm kohtub mängulisusega nüanssides;

Kergelt kaarjad jooned ja siin-seal ootamatud proportsioonid. Aukohale on seatud toodete funktsionaalsus ja kestvus: voodi konstruktsioon (s.h. monoliitsed voodiraami paneelid e. puuduvad eraldi kinnitatavad jalad) ja materjal (kasevineer) tagavad mööblile stabiilsuse;

Kasevineeri õlivaha viimistlus võimaldab tooteid aastatepikkuse kasutamise järel hõlpsalt värskendada; voodipeatsitele soovi korral lisana paigaldatavad naturaalsest tekstiilist pehmendused on kodustes tingimustes hõlpsalt pestavad.

Tutvu kollektsiooniga siin
EST  ENG

“Tuul” voodi on inspireeritud Eestimaa looduse värvidest, valgusest ja kargusest.
“Tuul” voodi on inspireeritud Eestimaa looduse värvidest, valgusest ja kargusest.


Kollektsioon Must Tuul

Kollektsioon Must Tuul tekkis loogilise jätkuna "valgele" Tuulele sooviga olla ka mõõdukalt uhkeldav, kuigi sisult aus ja lihtne.

Trendikas must viimistlus on kui kameeleon sobitudes kõige erinevamatesse interjööridesse.

Tutvu kollektsiooniga siin: EST  ENG

Black Edition Bed TUUL
Black Edition Bed TUUL

Lastetoamööbli kollektsioon

Kaissu esimene lastele mõeldud kollektsioon Tuul on loodud lastele mõeldes ja neid ka päriselt disainiprotsessi kaasates. Ümarad nurgad, naturaalsed materjalid ning väikese inimese jõudu arvesse võtvad mööbliesemed on turvalised ning ilusad.

Tutvu kollektsiooniga siin: EST  ENG

Voodi lastetuppa
Voodi lastetuppa


Riiul lastetuppa
Riiul lastetuppa


NB! Aksessuaarid (kandikud, peeglid, küünlaalused jpm) on disainitud ja toodetud kollektsiooni põhitoodete valmistamisest tekkivate jääkide minimeerimisvõimalust silmas pidades.


A: Kaissu / Ilusate voodite looja!

 


 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google