Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Kuidas leida koju sobiv söögilaud?

Laud on valminud Baldesidesigni sisekujundajate ja eritellimusmööbli valmistaja Wuudla koostööna.
Tihtipeale on keeruline leida oma koju sobivat söögilauda, mis mahutaks ära palju sõpru, oleks eriline ning mõjuks interjööris tõelise kirsina tordil. Või kui sobiv laud on leitud, siis on hind nii kõrge, kuna tegu on disaineri loominguga. Sellistel puhkudel saab abi sisekujundaja ja eritellimusmööbli valmistaja koostööst. Koos kliendiga joonistatakse valmis just talle sobiva mõõdu- ja stiiliga laud ning valitakse materjalid. Metalli ja puidu koostöö on hea märk tugevast, ajatust ja vastupidavast söögilauast. Pildil oleva laua pikkus on ca 2m ning lauaümber mahub mugavalt sööma kuni 8 inimest.

Kolmeharalised lauajalad on valmistatud metallist ning värvitud matt-mustaks. Jalad harmoneeruvad söögilaua toolidega. Lauaplaat on valmistatud tammest.

Söögilaud
Söögilaud


Wuudla valmistab eritellimusmööblit elu-, äri- ja ühiskondlikesse ruumidesse. Lähtutakse kliendi visioonist, soovist ja vajadusest ning soovikorral kaasatakse ka Baldesidesigni sisekujundajad. Tootmises kasutatakse tänapäevaseid tehnoloogiaid ja ainult kvaliteetset toormaterjali.

Sisekujundaja ja eritellimusmööbli valmistaja koostööna sai antud kodu kindlasti väärika kaaslase
perele aastakümneteks.

Rohkem infot www.wuudla.com

Oleme avatud teostama Sinu ideid!
A: Kätlin Selvet, 2016
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google