Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Kuidas valida kuusejalga?

2019-12-16
Kuidas valida kuusejalga?

Kuusejalgade valik on vähemalt sama kirju kui jõulud ise. Poest võib leida nii lihtsaid harkjalgu, klassikalisi anumaga kuusejalgu kui innovaatilisi ja põnevaid lahendusi.
 
1)   Lähtu kuusejalga ostes alati jõulupuu (planeeritavast) suurusest. Kõigile kuusejalgadele on märgitud vahemikuna nii sobiv jõulupuu kõrgus kui tüve läbimõõt. Liiga suur kuusk ei mahu väiksemasse anumasse ja pisike kuusk upub suurde kuusejalga, seega ära osta huupi.
 
2)   Kui plaanid tuppa tuua mehemõõtu või suurema kuusepuu, siis eelista raskest materjalist jalga - see hoiab kuuske korralikult püsti.
 
3)   Kontrolli, et anum vee tarbeks on piisavalt suur. Kui vett on ebapiisavalt, viskab kuusk kiiresti okkad maha. Loomulikult võib väikese veeanumaga kuuske ka mitu korda päevas kasta, aga enda mugavus on ka väärtus.
 
4)   Üldiselt kehtib reegel, et jala hind sõltub eelkõige tehnoloogiast ja kasutusmugavusest. Kvaliteetseimate jalgade abil saab kuuse püsti vaid paari minutiga ning selline jalg võib hoida tugevalt ka kolmemeetrist puud.
 
5)   Otsusta, kas jalal peaks olema mugavuslisasid, mida kindlasti vajad. Näiteks võib olla kuusejalal veetaseme indikaator, lapselukk või pedaal, osad jalad on ka isefikseeruvad.

A: K-Rauta

 

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google