Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kaasatud ekspert: Kadi Härma Halona Disainistuudio / Lebell
Sisearhitektide Piret Naaber ja Kadi Tallermo käe all läbisid äsja värskenduskuuri 2 luksuskorterit: 109,4m2 suurune korter vanalinnas ja 4-toaline Penthouse Tallinna äärelinnas, kus pinda kokku 155m2. Mõlema korteri puhul toimus värskenduskuur nö „võtmed kätte“ lahendusena.
Sisearhitektide Piret Naaber ja Kadi Tallermo käe all läbisid äsja värskenduskuuri 2 luksuskorterit: 109,4m2 suurune korter vanalinnas ja 4-toaline Penthouse Tallinna äärelinnas, kus pinda kokku 155m2. Mõlema korteri puhul toimus värskenduskuur nö „võtmed kätte“ lahendusena.

Ümbrus peegeldab meie olemust koos kõigi meie mõtete, emotsioonide ja tegudega ning on üsna loogiline, et varasemate omanike jaoks nende maitse järgi sisustatud unistuste kodu ei kõla uute omanikega kokku. Isegi kui see on disainitud professionaalide kaasabil kaunilt ja kvaliteetselt. Inimesed on erinevad, samuti on igal ajahetkel oma energiad, värvid ja esemed, mis tänases hetkes enam ei inspireeri.

Alati ei peagi kõike muutma, aga kerge värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta, sest tulemus võib tulla ootamatult helge, hubane ja funktsionaalne!

Inspireerivateks näideteks toome siinkohal Halona Disainistuudio / Lebell sisearhitektide Kadi Tallermo ja Piret Naabri käe all interjööri värskenduskuuri läbinud 2 luksuskorterit: 109,4m2 suurune korter vanalinnas ja 4-toaline Penthouse Tallinna äärelinnas, kus pinda kokku 155m2.

Mõlemad korterid olid eelmiste omanike poolt põhjalikult sisustatud ja kujundatud. Midagi polnudki justkui puudu, aga uutel omanikel lihtsalt ei tekkinud olemasolevaga emotsionaalset sidet.

Värskenduskuuri eesmärk oli mõlema puhul hästi toimiva ja koduselt hubase atmosfääri loomine.

Kaugjuhitav „võtmed kätte“ lahendus – uus normaalsus!

Mõlema korteri puhul toimus värskenduskuur nö „võtmed kätte“ lahendusena. See tähendab põhimõtteliselt seda, et korterite omanikud viibisid ise ehitustööde ja möbleerimise ajal eemal. Vanalinna korteri kliendiga näiteks näost näkku ei kohtutudki. Kogu asjaajamine toimus kas kirja teel või Zoomis.

„Võtmed kätte“ lahendus sobib eriti hästi neile, kel pole aega tegeleda toodete/teenuste tellimise, transpordi ja paigaldusega. Kogu projektijuhtimine jääb sisearhitektidele ja eeldab täielikku usaldust.

Olemasoleva ja uue ühendamine – omaette väljakutse!

Halona Disainistuudio sisearhitektide sõnul on kordades lihtsam valida alati kõik uus: uued materjalid ja sisustus ning eriti hea oleks, kui ka piiramatute vahenditega. See jätab mänguruumi ja võimalused avatuks. Olemasoleva sisustuse puhul tuleb aga rohkem mõelda, mida võtta ja mida jätta, et kõik omavahel kokku sobiks ja tekiks ühtne harmooniline tervik. 

Nende korterite puhul töötasid sisearhitektid alustuseks läbi ruumide funktsionaalse skeemi, arvestades kliendi uusi soove ja vajadusi ning tegid vastavalt sellele muudatusi. Järgnes nagu täislahendusprojektide puhulgi siseviimistlusmaterjalide valik, eritellimusmööbli joonised ning valgustuse, sisustuse ja aknakatete valik.

Lukskorter Vanalinnas – lisakodu Eestis viibimise ajaks

3-toaline ja 109,4m2 suurune korter vanalinnas on ühele noorpaarile Eestis viibimise koduks. Kliendi nägemus lähteülesandeks oli minimalistlikus stiilis avar ja hubane interjöör, kust kaunist vanalinna panoraami nautida. Funktsionaalsuse mõttes kasutavad omanikud korterit kas puhkamiseks või siis töötamiseks.

Korter enne värskendusremonti:

Sisearhitektidele meeldis korteri juures kõige rohkem suur ja avar köök-elutuba, kust avaneb kaunis vaade vanalinnale. Kalasaba parkett põrandal, valged kõrged liistud ning valgeks värvitud massiivuksed korteris tekitasid kokku mõnusa vanalinna hõngu.  

Elutoas oli vaja ümber mängida diivani ja TV asukoht, kuna omanik soovis diivanilt ka kaminavalgust nautida. Magamistubades puudusid korralikud mahukad garderoobikapid ning elutoas aknakatted. Sobivate aknakatete leidmiseks kaasati partnerina sisekujundusprojekti Harmtex Kardinasalong.

Kardinatega saab väga palju ruumi õhkkonda mõjutada, kui leida üles need õiged kangad ja toonid. Harmtexi disaineri Kadi Härma ülesandeks oli leida kõikidesse ruumidesse õiged (sobiva tegumoe, tooni, tekstuuri ja langevusega) aknakatted, mis ühelt poolt säilitaksid ilusa vanalinnavaate, aga samas annaks juurde hubasust ja võimaldaks magamistoa ning külalistetoa ööseks pimedamaks muuta. Kõige suuremaks väljakutseks kujunes selles korteris kardinapuu sobitamine suurte ja ebaühtlaselt paiknevate radiaatoritega.

Korter pärast värskendusremonti:

Penthouse – väikse pere kodu ja kodukontor

4-toalise Penthouse'i omanik on ühe lapsega pere, kes kasutab 155m2 korterit ka kodukontorina. Seega oli uue lahenduse puhul väga oluline arvestada ka kontorinurgaga.

Sisearhitektide sõnul oli varasemas kujunduses palju kasutatud liiga erinevas stiilis sisustust ning siseviimistlusmaterjale. Kogu ümbrus ei tekitanud kodust ja hubast tunnet, pigem oleks nagu sattunud kontorisse.

Korter enne värskendusremonti:

Üks kriitilisema tähtsusega ülesanne kogu sisustuslahenduses oli leida TV-le asukoht, mis oma suuruse tõttu justkui kuhugi ei mahtunud ning oli seetõttu paigutatud ainsa võimaliku lahendusena akna ette, kus varjas ära nii vaate ja takistas rõdule pääsemist.

Lahendus leiti üsna eriline. Nimelt lasti TV jaoks ehitada trepi ette spetsiaalne niššidega sein ja sinna sisse tellitud eritellimusena klaasustega kapp. Tulemus on üsnagi innovaatiline, ilus ja puhas: üleval seinal TV, all tehnika ja küljel kapp. TV-seina lisamisega muutus kogu ruumi funktsionaalsus, sellest sai sisearhitektide sõnul ruumi nö „center piece“, mis on vaadeldav nii diivanilt, köögis toimetades kui söögilaua tagant.

Uus lahendus:

Akende pinda oli korteris palju ning olemasolevad lamellkardinad elutoas tekitasid koos metallist ja traadist trepipiirdega kontorliku õhkkonna. Suured ja kõrged aknad tingisid päikselistel päevadel ka nende pideva kasutamine, mistõttu oli päevavalguse tuppa pääsemine takistatud.

Harmtex Kardinasalongi disainer lahendas olukorra screenkangast motoriseeritud ruloodega, mis ei muuda ruumi pimedamaks ega piira ka vaadet, ent hoiavad kinni 95% UV-kiirtest. Screenrulood paigaldati ka kodukontori tuppa.

Aknakatted vahetati välja kõigis ruumides ning lisati ka sauna eesruumi ja terrassile. Terrassile paigaldati spetsiaalsed õuekardinad, et muuta hubasemaks seal asuv jooganurgake.

Korter pärast värskendusremonti:

Korterite mööbel uuendati osaliselt - mida, miks ja kuidas?

Vanalinna korteris vahetati välja kogu sisustus peale köögimööbli, mida natuke muudeti.

Penthouse'is jäi samuti köök ning mõned olemasolevad sisustuselemendid, mis uue kontseptsiooniga integreeriti.

Mõlema korteri köögi põhipaigutus jäi väikeste täiendustega samaks. Kuna korterite elanikud on suured kokkajad, oli tähtis anda köökidele juurde kapi- ja töötasapinda.

Vanalinna korteris tekitati kapipind lahtiste riiulite arvelt ning saarekese külge, mis enne täitis ruumis pigem dekoratiivset eesmärki, mahutati töötasapinna alla korralik sahtliboks ja veinikülmik.

Penthouse'i köögis oli vaja rohkem töötasapinda ning ruumi tehnikale. Kui esialgne köök oli I-kujuline, siis juurde tekitatud köögisaare osasse mahub nüüd ka istuma. Saare alla tekitati mahukas sahtliboks ning nurgakapp.

Efektne ja siduv element selle korteri puhul on must ribipaneel, mida lisati nii köögikapiustele, kontoriruumi kui vannituppa.

Edu planeerimisel ja renoveerimisel!

Fotod: @helismahmastol
A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Galerii: Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Logo - HarmTex Design OÜ kardinasalongid ja kardinabuss
Suur-Jõe 63, 80042 Pärnu, Pärnumaa
+372 5343 3480

HarmTex kardinasalong asub Pärnus ja Tallinnas. Säästa oma aega ja telli kardinabuss endale koju!

Elamuarendusettevõtte juht: ehitussektori tööohutuskultuuri kujundavad suured tellijad

Tööohutuskultuur ei teki trahvide, kontrolli ja mõõdikutega, vaid pikaajalise selgitustöö ning kaasamisega, milles suured arendajad peavad eeskuju näitama.

Kui palju on mõistlik maksta kodulaenu omafinantseeringut?

Eluaseme ostuga kaasnevad lisaks omafinantseeringule ka ühekordsed kulutused nagu lepingutasu, notaritasud ja riigilõiv, investeeringud sisustusele.

Siidimaali Laager Salevere Salumäe Loovkojas 2-11. august 2024

Kodade Loovkojas toimuvad ka sel aastal Siidimaalilaagrid, mille käigus Ilme Rätsep annab huvilistele baasteadmised kuumbatik siidimaalist ning juhendab iga osalejat siiditöö teostamisel.

Puitfassaad ja terrassid korda! Pinotex lahendused Karl Bilderi esindustes väga hea hinnaga!

Pinotexi terrassiõlid, puidukaitse ja fassaadivärvid on kuni 31. augustini märkimisväärse allahindlusega. Lisaks ei pea nende toodete toonimise eest maksma.

 Avaekspertides Markiisid -30% Kuni 31.07! Miks on markiis sinu kodule või suvekodule vajalik?

Et saaksid suve nautida lõõskavast päikesest ja meile endiselt omastest vihmahoogudest hoolimata, telli rõdule või terrassi kaitseks mugav markiis!

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangastele

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep loob pintsli ja värvi abil unikaalseid hetki loodusest ning jäädvustab need kangastele.

 Aasta üllataja on Radise kappvoodi GRID

Radis Furniture GRID kollektsioon on täienenud kappvoodiga, millele lisaväärtuseks ustega riiul ja diivan.

Suvekodu romantika tapeedimustrites | Tapeedistuudio valik -10% kuni 31.08!

Romantilise hõnguga kodu juurde sobivad ideaalselt  aasa- ja heinamaa-mustrid, umbrohuteemalised ja botaanilise mustriga tapeedid.

10 nippi, mida liimpuitkilpidest mööblipaneelide valikul arvestada

Stragendo esindaja jagab meiega kasulikke näpunäiteid, kuidas ja mille järgi liimpuittooteid valida.

Jalka EM on alanud: kuidas kodune telekas spordisündmuseks valmis panna?

Esimese asjana tasub läbi mõelda teleri asetus ruumis. Kuna õhtud on meil valged ja päike paistab õues rohkelt, siis võiks teler ideaalis asetseda kohas kus päike ei paista aknast otse teleriekraanile.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Tehnikaekspert selgitab: kas valida eraldiseisev pesukuivati või kaks-ühes masin

Pesukuivati on asendamatu abimees suuremate esemete mugavamaks ja kiiremaks kuivatamiseks, samuti inimeste jaoks, kes elavad korteris, kus pesukuivatusruumi napib.

Vana kasekilpidest puitparketti tasub renoveerida

Amello juhi Rauno Ollema sõnul peaks vanast ja väärikast kasekilpidest parketist loobuma alles siis, kui see tõesti liiga kulunud või katki on.

Palkmaja maakivist vundamenti ei tohi uue betoonpõrandaga kokku valada

Kogenud palkmajade renoveerija Aigar Zahkna sõnul on vana palkmaja vundamendi renoveerimisel üks levinumaid probleeme maakivist vundamendi kokku valamine uue betoonpõrandaga. Seda ei tohi teha.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Eritellimusköök täidab sinu unistused! Kutsu disainer enda juurde koju

Eritellimusel köögimööbel valmib täpselt vastavalt iga kliendi elustiilile ja soovidele.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kipsivalu – asendamatu vahelaele põrandakütte paigaldamisel ja põranda tasandamiseks

Välimuselt sarnaneb kipsivalu põranda tulemus betoonpõrandaga. Kipsivalus on sideaineks kips, betoonis tsement. Ideaalne vahelagedele põrandakütte paigaldamisel.

Citadele uuring: kolmandik inimestest ei saa endale tänavu koduremonti lubada

Pikalt kestnud kõrge inflatsioon ja ebakindel aeg majanduses on selgelt pausile pannud paljude inimeste ehitus- ja remondiplaanid.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Mida silmas pidada kevadiste betoonitööde puhul?

Oluline on olla valvas ja võtta kasutusele ennetavaid meetmeid, et vältida värskelt valatud betoonisegu külmakahjustusi.

Kuidas transportida televiisorit, pesumasinat ja külmikut nagu proff

Kindlasti tasub enne teleri lahti ühendamist teha foto teleri tagumisest küljest, et hiljem sujuks uues kodus teleri ühendamine hõlpsalt ja kiirelt.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris

Olles teadlik, et maja välisilme on kaasaegne, oli vaja leida viis, kuidas siduda eramu sisekujunduses kokku need kaks esmapilgul vastandlikku stiili – kaasaegsus ja klassika.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Kindlustusabi - hädavajalik kodukindlustuse kahjujuhtumite hindamiseks

Remondifirma.ee pakub kindlustusabi teenust. Kliendi jaoks tähendab see kogu asjaajamise korraldamist alates kahjude hindamisest ja kindlustusfirmaga suhtlemisest kuni kahjude likvideerimiseni välja.

Minimalistlik metall-puitmööbel

Ruumi ja mööbli kujundamisega tegeleme juba üle 30 aasta, pakkudes samas ka sisustuse valmistamist ja paigaldamist terviklahendusena.

Eluhoone korras elektrisüsteem aitab ära hoida tõsiseid õnnetusi

Enamikku elektrist tingitud tulekahjudest saab ära hoida hoone elektripaigaldist õigeaegselt hooldades ja vajadusel uuendades.

Miks valida markiis oma suvekodu või maja terrassile?

Markiis on suurepärane lahendus, mis pakub terrassil päikesevarju ja privaatsust ning pikendab terrassihooaega.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

Kvaliteetdiivan eritellimusel Eesti tootjalt Atto Collection

Eesti tootja Atto Collection valmistab käsitööna kvaliteetset pehmet mööblit (diivani, tugitoolid, tumbad, järid, voodid).

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Parimad ahjunipid – kuidas valmistada pidupäeval parimad road?

Toidu ahju panemine, välja võtmine ja vajadusel vahepealne kontrollimine, liigutamine ja maitsestamise lihtsustamiseks soovitatakse paigaldada teleskooprööpad.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Hüvasti plekid! Kuidas hoida asjad alati nagu uued

Nano tekstiili- ja nahakaitsevahend pakub lahendust, mis muudab sinu esemed vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende kauakestva ilu ja puhtuse.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Vastutuskindlustuse suurus peaks kasvama iga korrusega

Olgu tegemist veeõnnetuse, tulekahju või tormituules kukkuvate puudega, vastutuskindlustuse juhtumid on enamasti seotud kahju põhjustamisega naabrile.

Uus Cool! Dušinurk, mis sulandub sujuvalt igasse vannituppa

Raamita dušinurkade ja -uste valiku tooteseerial Cool on uuenduslik avamissüsteem, mis tagab mugava ja avarama sisenemise duši alla.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

RAVAKi Designbloki installatsioon käsitles metsa peateemat omal moel

Ravaki uus segistite kollektsioon Espirit kasvas välja heitveetorudest tehtud kännu seest.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube