Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Küppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokk

2017-08-20
Küppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokk
Piisav toit on üks teguritest, mis tagab inimliigi säilimise. Kuid  toit võib meile pakkuda väga palju rohkem: maitseelamusi ja –naudinguid. Me võime söögis pettuda, kui retsept “ei tulnud välja”  või sellest rõõmu tunda, kui midagi õnnestus. Üldiselt arvatakse, et sarnaselt rohenäplusele, on kulinaarne võimekus küll mingi piirini arendatav, enamjaolt aga siiski kaasasündinud anne.
Nüüd saavad rõõmustada lisaks võimekatele ka kõik need, kes oma kulinaarseid oskusi on seni vaid keskpäraseks hinnanud. Küpsetusel on väga suur osa toidu ideaalse maitse ja struktuuri saavutamisel mõjutades toidu kvaliteeti sama palju kui komponentide ja maitseainete valik.
Saksa päritoluga 140- aastase ajalooga ahjude tootja Küppersbusch tõi sellel aastal välja uue sarja, mis teeb toiduvalmistamisest puhta naudingu, toidust endast rääkimata.
Ahju seadistamise teeb lihtsaks
EESTIKEELNE menüü! Ahjude uksed sulguvad imevaikselt!
Mida täiuslikum on tehnoloogia, seda turvalisem on küpsetada. Kui retseptid on ahjul ees, on üsna raske millegagi eksida. Küppersbusch tehnikaga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokk. Kaks ühes ConcepLine® kombineeritud ahi + auruahi annab võimaluse küpsetada ahju programmidega nt. kuuma pöördõhuga; kombineeritult kuum õhk + aur, aga ka ainult aurutamise programmidega!
Samuti saab valminud toitu soojaks teha niiskuse ja kuuma õhuga. Nii säilib toidu kvaliteet ja niiskus (mineraalid ja vitamiinid).
Leiva ja pizza küpsetamise funktsioon võimaldab valmistada leiba eelnevalt niisutades ja seejärel kasutades kuuma õhku. Taigen kerkib kenasti ja näib eriti isuäratav välja, koorik saab endale ilusa läike ja säilib kauem värskena. Sobib ideaalselt leiva küpsetamiseks, pizza ja keeksi valmistamiseks. Seadistades eelnevalt ahju, ootab Teid koju tulles soe ja äsja valminud toit.
Kui te ei pea aga toidu aurutamist tähtsaks, siis KÜPPERSBUSCH`i poolt patenteeritud funktsioon ÖkoTherm hoiab küpsetamise käigus toidu mahlasena ja ei lase toidul ära kuivada. Lisaks gurmaanide nõudmistele vastava tulemuse saavutamisele on ÖkoTherm ahjusid tänud niiskusele ahju sisemuses kergem puhastada. Tule ja uuri, kuidas asi toimib!

KÜPPERSBUSCH`iga saate valida just Teie köögile sobivaima viimistlusega ahju. Ahjude seeriad on nii mustana kui ka valgena ning vastavalt soovile saab valida liistusid ning käepidet: must kroom, läikiv kroom, roostevaba teras, sametine must, kuldne, vask, hotchilli, punane vahel.


KÜPPERSBUSCH unikaalsete viimistluste seas on vaskne toon, mis annab sisekujunduses juurde soojust ja loob terviku ka teiste samas võtmes olevate detailidega (nt. lamp, käepide jms).

100 täisautomaatset küpsetamise ja kuumutamise programmi kindlustavad, et see protsess viiakse täide täpselt nii nagu teie seda soovite. Programme saab valida ühe puudutusega. Ahi pakub välja küpsetamise temperatuuri, küpsetusaja ja valib automaatselt programmi. Teil jääb vaid kinnitada oma valik või korrigeerida omale soovile vastavalt. Nii lihtne see ongi!

Küppersbusch
kataloog 2017/2018

Edasimüüja Decoland köögitehnikasalongKüppersbusch Individual küpsetusahiKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokkKüppersbusch ahjuga saab toitu valmistada nagu professionaalne kokk

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Instagram