Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Loodusest inspireeritud naturaalne põrandakate - Marmoleum Marbled

2019-02-27
Loodusest inspireeritud naturaalne põrandakate - Marmoleum Marbled

Uus Marmoleum Marbled kollektsioon sisaldab 90 erinevat disaini, mis tänu värvipaleti terviklikkusele harmoneeruvad omavahel ning on võimelised siduma erinevaid interjöörilahendusi.

Marmoleum on selle lähenemise parimaid näiteid — kiiresti taastuvatest looduslikest toorainetest valmistatud materjal on nüüd ka CO2 - neutraalne. See tähendab, et Marmoleumi toorained seovad oma kasvuprotsessis sama palju CO2 kui eraldub materjali tootmisel.
              
Marmoleum Real — kõige klassikalisem marmoriseering, mis on tugevam ja kontrastsem kui Frescol. Iga disain koosneb kahest kuni viiest eri värvitoonist.

Marmoleum Real
Marmoleum Real


Marmoleum Splash
— teine uus tulija Marbled kollektsioonis. Eemalt vaadates paistab õrnade värvinüanssidega Splash helehallina, kuid lähemalt hakkavad silma selgelt erinevad värvilised toonid. See moodne disain on ideaalne suurtel pindadel ja eraldi kasutades, kuid sobib samas suurepäraselt kokku ka teiste Marmoleumi kollektsioonidega.

Marmoleum Splash
Marmoleum Splash

Marmoleum Vivace on viiest kollektsioonist kõige jõulisema ja värvikama marmoriseeringuga. Selle iga disain koosneb kuuest kuni kaheksast erinevast värvitoonist. Vivace on parim igapäevaselt tekkiva mustuse peitja, mis tänu oma värvikale disainile sobitub väga erinevate interjöörilahendustega.

Marmoleum Vivace
Marmoleum Vivace


Uus disain on Marmoleum Terra
, mille valikus on vaid neli maapinna tooni. Tardunud kivimitest inspireeritud marmoriseering on tihe ja kontrastne, mistõttu peidab hästi mustust ja sobib hästi ka suurema liiklusega ruumidesse.

Uus disain on Marmoleum Terra
Uus disain on Marmoleum Terra

Marmoleum Fresco on kõige pehmema ja toon-toonis marmoriseeringuga, mistõttu sobib hästi rahulikesse interjööridesse. Fresco toonivalik on teistega võrreldes kõige suurem. Lisaks sisaldab see viit tooni, mis harmoniseeruvad ideaalselt viie Bulletin Boardi tooniga, võimaldades neid materjale omavahel huvitavate interjöörilahenduste loomiseks kombineerida.

Marmoleum Fresco
Marmoleum FrescoLoe edasi siit

A: Floorin Interiors

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google