Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Milleks rentida igapäevaselt kontoripinda? Viige kontor koduhoovi.

Ösel Select Office annab Teile võimaluse soetada oma isiklik kontor või ka büroo, mida saate hiljem mooduleid lisades lihtsasti laiendada.
Ösel Select Office annab Teile võimaluse soetada oma isiklik kontor või ka büroo, mida saate hiljem mooduleid lisades lihtsasti laiendada.

Ösel House uus toode Ösel SELECT OFFICE pakub Teile võimaluse tellida erinevas komplektsuses, väga hea soojustusega ja aastaringselt kasutatava kodukontori, vastavalt soovitud suurusele ja ruumilahendusele.

SELECT OFFICE on võimalik tellida nii eraldiseisvana kui ka olemasoleva hoone külge paigaldatuna ning kuna pakume ka täiesti autonoomset lahendust, siis annab see võimaluse paigaldada oma kontor ka kinnistule, kuhu kommunikatsioonide nagu elekterliitumine, kanalisatsiooni- ja veeühenduse rajamine ei ole võimalik.

Milleks rentida igapäevaselt kontoripinda kaugel asuvas büroohoones, kuhu sõitmiseks kulutate lisaks transpordile ka oma kallist aega?

Ösel SELECT OFFICE annab Teile võimaluse soetada oma isiklik kontor või ka büroo, mida saate hiljem mooduleid lisades lihtsasti laiendada.

Fassaadilahendusena on võimalik kasutada kõiki ehituses kasutusel olevaid pinnakattematerjale nagu puit, CLT paneel, krohv, dekoratiivkivi jpm. ning samuti saate vastavalt oma maitsele valida siseviimistluse, sanitaartehnika ja soovi korral ka kontorimööbli.

100% valmis ja viimistletud Ösel SELECT OFFICE kontorimooduli hinnad algavad 1700 eur/m2 (arvestatuna ehitusaluse pinna järgi).

Pakume element-ja moodulmaja lahendusi nii Eestis kui ka Skandinaavias. Kauaaegne kogemus ja kaasaegne tootmisprotsess garanteerivad parima hinna-kvaliteedi suhte!

Tänased moodulmajad lähtuvad kompaktsusest ja energiatõhususest

Iseehitamise asemel tasub pilk pöörata moodul- või elementmajade lahenduste poole, mis võimaldab olulist paindlikkust – alustada saab ühest moodulist.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube