Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

NOBLE - uudse mööblilinoleumiga mööbliseeria Radiselt

2019-04-18
NOBLE - uudse mööblilinoleumiga mööbliseeria Radiselt
Radisel valmis uusim tammespooni/linoleumi sõpruskollektsioon, mis on loominguline fusion disainist ja meisterlikkusest.
 
Uue kollektsiooni tunneb ära mitmevärvilise paletti järgi. Ajatus on oluline Noble sarja disaineri Raul Abneri jaoks. Noble kollektsioon tähendab ka uue 45-kraadiste eerung-ühenduste saabumist ja tammepuidu kõrval kasutame uste ja lauapindade puhul pehmet ja sooja Forbo linoleumi. Radis Furniture jaoks tähendab see uut mõtlemist.
 
Mööbli tegemisel on kasutatud väärispuiduna hinnatud tammespooni, mida on viimistletud õlivahaga. Seega saame öelda, et tegemist on käsitöömeistrite mööblisarjaga. Abneri interpretatsioon minimalismi piirimail pole vaid teatav mängulisus. Tulemuseks on tugev joonte geomeetria, selgepiiriline värvide esteetika ja kompositsiooniline kvaliteet, mis on kooskõlas tehnoloogiaga.

Noble kollektsioon 2019 © Radis Furniture

-------------------------------------------------
Uus tunnustatud tootja Forbo tehtud mööblilinoleum on Red Dot'i auhinnaga pärjatud.
Valmistatud looduslikest toorainetest ja tootmise poolest väga madala emissiooniga Forbo linoleum on antistaatiline ja hügieeniline. Linoleum ei kogu staatilist energiat ega tõmba sellega ka tolmu ja mustust mööbli pinnale. Lisaks ei jäta sõrmed linoleumi pinnale jälgi ja materjal püsib puhas ja kaunis. Kodu korrashoid on lihtsam ja kiirem. See materjal annab mööblile individuaalse tunnetuse nii katsudes kui ka vaadates.
 

  
NOBLE - uudse mööblilinoleumiga mööbliseeria Radiselt NOBLE - uudse mööblilinoleumiga mööbliseeria Radiselt Noble - söögilaudNoble - riiulidTV ALUSNOBLE - uudse mööblilinoleumiga mööbliseeria Radiselt NOBLE - uudse mööblilinoleumiga mööbliseeria Radiselt

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google