Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Õige tooliga saab vältida istuva tööviisi negatiivset mõju kehale

Õige tooliga saab vältida istuva tööviisi negatiivset mõju kehale
Tänapäeval, mil enamiku inimeste elu lahutamatuks osaks on kontoritöö, on eriti tarvis mugavust, mis võtaks arvesse inimeste erinevaid füsioloogilisi ja psühholoogilisi parameetreid. Väsinud inimese töötempo langeb kusagil 20-30%. Üks levinumaid väsimuse ja selle tagajärje, kroonilise väsimuse, põhjuseid peitub selles, kui töökoha ja kontoriruumide sisustusele pole pööratud piisavat tähelepanu. Selle tõestuseks on näiliselt tähtsusetu asjaolu, et pidev töötamine valesti valitud ning reguleerimisvõimalusteta kontoritoolil võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi nagu selgrookõverused või osteokondroos. Ebamugavustunnet – selja- või õlavalu – tunnevad ebamugaval toolil istumisest paljud inimesed igapäevaselt.

CHAIRMAN’i kontoritoolid
on loodud arusaamisega, et inimesed vajavad töötades mugavust ning samas peavad nad hoolitsema ka oma tervise eest. Seetõttu keskenduti nende toolide disainimisel inimese anatoomiale. Toolil istudes peab iga töötaja juhist lihttööliseni tundma end võimalikult mugavalt.

Selles aitas toolide loojaid ergonoomika - teadus sellest, kuidas töökohti õigesti paigutada ja organiseerida.

Iga tooli disain on erinev. Lihtsate käepidemete abil saab toole reguleerida lähtuvalt konkreetse kasutaja vajadustest.

Kontoritoolide projekteerimisel on arvesse võetud nende kasutamise eripärasid. Lõppude lõpuks on erinevad toolid mõeldud erinevatele inimestele – neid kasutavad naised ja mehed, juhid ja tavatöötajad. Samuti on toolide arendamisel arvesse võetud töörütmi iseärasusi.

CHAIRMAN’i toolid on mõeldud igapäevase kontoritöö tegemiseks efektiivselt ja tervisele ohutult.

Toolide vastupidavuse tagamiseks kasutatakse CHAIRMAN’i toolides 3. kategooria (DIN 4550) gaasiamorte (kasutusel on 5 kategooriat, millest 5. on kõige vastupidavam). 3. kategooria amort peab 80 kg kaaluva inimese kasutuses vastu pidama 120 000-le töötsüklile, mis on umbkaudu võrdne 5 aastaga igapäevase kasutamise korral.

Chairmani töötoolide valik on lai: tavalisemad toolid, mille istme kõrgust saab reguleerida kõrgemale ja madalamale. Järgmisena toolid, mille seljatoe asendit saab muuta, toolid mille istmeosa saab eraldi liigutada ettepoole-tahapoole ja toolid millel saab eraldi reguleerida käetugede kõrgust, liigutada käetugesid ettepoole-tahapoole või keerata. Eraldi on pakkuda toole kuni 250kg kaaluvatele inimestele.

Midagi igaühe maitsele!

Tutvu toolide valikuga Commoni e-poes
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google