Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Oled koduaia valgustamise peale mõelnud?

Oled koduaia valgustamise peale mõelnud?
Varakevadest hilissügiseni on ideaalne aeg koduaia valgustuse peale mõelda.

Light24 Valguskaubamaja konsultandi Aarne Sulev'i  sõnul  on üldistatud praktilisi nõuandeid keeruline anda, kuna  erinevaid vajadusi ja võimalusi on äärmiselt palju ning iga projekt nõuab  hea tulemuse saavutamiseks individuaalset lähenemist. Valgustuse  projekteerimise ja ehitamise plaani korral soovitab ta aga kindlasti ühendust võtta - Light24-le on iga projekt võrdselt südamelähedane ning  koostöös  kliendiga on hea tulemus alati garanteeritud.

Aiavalgustite valimisel võiks kindlasti tähelepanu pöörata Hispaania firma Faro valgustitele. Lisaks varasemate aastate  suurepärasele valikule  on  Faro disainerid sellel aastal tulnud taas välja paljude uute  ja põnevate mudelitega, kus kõik visuaalsed detailid, terviklikkus  ja valgusti funktsionaalsus on põhjalikult läbi mõeldud.
Faro valgusteid iseloomustab hea kvaliteet ja  konkurentsivõimeline hinnatase. Rohkem infot Faro valgustite kohta leiate Light24 kodulehelt/e-poest

Lisaks  FARO valgustitele esindab Light24  veel selliste  tuntud  firmade  nagu Norlys,  SLV, Ismos,  Linealight, Goccia  jt   suurepärased  välisvalgusteid  nii  individuaalobjektile  kui arhitektuurseks kasutamiseks. 
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google