Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Palkmaja sisekujunduses lähtuti loodusest

Palkmaja sisekujunduses lähtuti loodusest

Harku järve lähistelt leiame hubase kahekordse noore pere palkmaja. Palkmaja oli olnud perekonna ammune unistus. Wax Design disainerite Irina Kanarjova ja Tatjana Bobchinskaya ülesandeks sai kujundada mugav ja avar modernses stiilis kodu, kus oleks võimalikult palju puitu.

Finnlogi tüüpprojektmaja planeeringut muudeti natuke vastavalt kliendi soovile. Sisekujunduses lähtuti loodusest ja sellega arvestati nii värvide, tapeetide, materjalide kui kangaste valikul. Mahedatele loodustoonidele lisavad aktsenti rõõmsad toonid eluruumides ja kahe väikese tüdruku toas.

Seintel kasutati valkjat lasuurvärvi. Maja uksed, liistud ja laetalad said tumepruunid, et lisada ruumidele huvitavat kontrasti. Tumepruuni puitspooniga on ka peegliraamid ja mööbel. Põrandal on harjatud ja peitsitud ühelipiline puitparkett. Köögimööbel on Puustelli meistrite kätetöö, elutoa, lastetoa ja magamistoa mööbel pärineb Formus Mööblist. Kogu maja tapeedid ja kangad on Moonavoor Seinakattestuudiost.

Huvitav idee on magamistoa efektlagi, mis tekkis tegelikult sinna väikese probleemi tõttu. Nimelt oli lagi kaldu valele poole ja ei olnud sümmeetriline, mistõttu toodi lagi allapoole ja kaeti tapeediga. Tulemuseks sai pererahvas erilise magamistoa.

Fotod: Wax Design
A:  Inkodu.ee, 2015

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google