FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus
Palkmajad on muutunud modernsemaks
Palkmajad on muutunud modernsemaks

Palkmajad on muutunud modernsemaks
Palkmajad on oma sajandeid vanu traditsioonidega vapralt püsinud ja hoidnud oma kordumatut ilmet suuresti muutumatuna. Klassikaline palkmaja oma väärikuses ja loodusläheduses jääb endiselt heaks valikuks ning sobitub eriti hästi looduslikku keskkonda.

Samas ei saa paraku mööda vaadata tõsiasjast, et inimesed koonduvad järjest enam linnalähedastesse piirkondadesse või linnadesse ning koos sellega peavad tahes või tahtmata kaasa minema ka palkmajatootjad.

Tänapäeva linnastunud elukeskkond nõuab ka palkmajatootjatelt muutusi ja kohanemist uute trendide ja väliskeskkonna soovidega. Nüüd on need muudatused toimunud, kuid toimunud niimoodi, et on võetud kaasa palkmaja põhiväärtus - naturaalne elukeskkond ja viidud see  uudsesse vormi.

Finnlog
pakub oma tootevalikus tänapäeva linnakeskkonna trendidega haakuvaid modernse ilmega palkmaju, mis samas säilitavad oma puitmajale iseloomuliku joone ning väärikuse.

Modernse lähenemise võtmekohtadeks on puhta ja selge joonega minimalistlik arhitektuur, kus domineerib lihtne, kuid koos mõjusalt kaasaegse vormiga. Suuremad aknapinnad, maja pikemaid külgi kattev vertikaalne fassaadilaudis, räästakasti puudumine ning plekk-katus,  muudab maja elegantselt sihvakaks ja omanäoliseks.

Moderne maja kannab välja minimalistliku vormikeele kaudu sundimatut lihtsust. Milles ka suuremad klaaspinnad ei muutu häirivaks, vaid sulanduvad segamatult maja fassaadis tervikuks. Majade optimaalne suurus ja ruumiplaan väärtustab praktilisust ja mugavust, oma rohkete panipaikade ning kappidega.

Moderne maja hoiab oma maitsekalt selget ja ranget joont hoone kontuuri kujundamisel, mis  värskendab arhitektuuriruumi nii linnakeskkonnas kui ka maapiirkonnas.

Uuenduslik, elegantne, omanäoline - nende sõnadega saab iseloomustada Finnlog poolt väljatöötatud uusi modernseid palkmaju. Uus lehekülg palkmajaturul on ette keeratud. Moderne lähenemine oma kodumajale on nüüd võimalikuks muutunud ka igale palkmaja asustajale.

Tutvuge Finnlog modernsete palkmajadega siin

Funkstiilis palkmajad siit


Moodsa kujuga klassikaline palkmaja - Finnlog
Moodsa kujuga klassikaline palkmaja - Finnlog
Pilt2-Palkmajad on muutunud modernsemaks
Pilt2-Palkmajad on muutunud modernsemaks
Pilt3-Palkmajad on muutunud modernsemaks
Pilt3-Palkmajad on muutunud modernsemaks

Jaga Facebookis

fb button