FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

PERFECT HOME sisustuspood

PERFECT HOME sisustuspood logo
telefon:
+372 5308 7191
aadress:
Telliskivi 57, 10412 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 5308 7191
Pilt1-PERFECT HOME sisustuspoodPilt2-PERFECT HOME sisustuspoodPilt3-PERFECT HOME sisustuspoodPilt4-PERFECT HOME sisustuspoodPilt5-PERFECT HOME sisustuspoodPilt6-PERFECT HOME sisustuspoodPilt7-PERFECT HOME sisustuspoodPilt8-PERFECT HOME sisustuspoodPilt9-PERFECT HOME sisustuspoodPilt10-PERFECT HOME sisustuspoodPilt11-PERFECT HOME sisustuspoodPilt12-PERFECT HOME sisustuspoodPilt13-PERFECT HOME sisustuspoodPilt14-PERFECT HOME sisustuspoodPilt15-PERFECT HOME sisustuspoodPilt16-PERFECT HOME sisustuspoodPilt17-PERFECT HOME sisustuspood

Eksklusiivne sisustusbränd Norrast!

Perfect Home on juba enam kui 20 aasta eest Norras loodud ettevõte, mis pakub kvaliteetseid ja kaasaegseid sisustusaksessuaare.

Meie hoolikalt valitud ja regulaarselt kolm korda aastas uuenev kollektsioon on aastakümnete jooksul kaunistanud tuhandeid kodusid kogu Skandinaavias ning ka Eestis. Perfect Home'i brändi tootevalikust leiad palju põnevaid sisustusaksessuaare, nõusid ja tekstiile oma koju, aga ka erilise kingituse sünnipäevaks, soolaleivaks, katsikuks ning teisteks tähtpäevadeks. Tooted on unikaalsed ja eksklusiivsed, sest valik on tehtud ja tootmine on korraldatud just Perfect Home'i tellimusel ning paljud tooted on märgistatud brändi logoga.

Püsikliendile on nii  e-poes (www.perfecthome.ee), kui ka esinduspoes kogu kaubavalik alati soodsam, lausa 30% kataloogi hinnast. Registreeru kliendiks tasuta ja  logi sisse ning näed soodushindasid koheselt. Püsikliendina teenid e-poes lisaks ka ostuboonust punktide näol, mida saad kasutada järgmiste ostude puhul.
Lisaks pidevalt uuenevatele kollektsioonidele leiad palju põnevaid eelmiste hooaegade tooteid veelgi parema hinnaga sooduspakkumiste alt- tegu on viimaste eksemplaridega.
Jälgi meid ka  Facebookis ja Instagramis, kus on üleval ka info meie sooduspakkumistest

Pood avatud: E - R 11.00-19.00; L - P 11.00-17.00

PS! Meie UUS asukoht on Telliskivi tn-l!


sisustuspood
sisustussalong
sisustusaksessuaarid
kodutekstiilid
lauanõud
sisustus
perfect home
Seotud tegevusalad:
   vannitoamööbel, vannitoasisustus
valgustid
sisustuskaubad
   keraamika, vaasid, vaagnad
   kodutekstiilid, dekoratiivpadjad, laudlinad
   kunstlilled, punutised
   küünlad, käsitööküünlad, küünlapoed
   lauanõud, söögiriistad, potid, pannid
   nahatooted, villatooted
   sisustusaksessuaarid, sisustuselemendid
   sisustuspildid, lõuendid, maalid
   sisustussalongid, sisustuspoed