Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Pingmaterjal on kaasaegne võimalus lae ja seinte viimistlemiseks sisekujunduses

2022-02-08
Valguslahendusega pinglagi

Lagi on iga ruumi põhielement, aga ometi ei panda seda enamasti tähele. Oled märganud, milline lagi on toidupoes, mida igapäevaselt külastad? Ilmselt mitte. Kui see aga Vecta Design pingmaterjaliga teha, siis võib lakke vaatama jäädagi!

Pole siis ime, et Vecta Design pinglae ja pingmaterjalist seina lahenduste kasuks on otsustanud pea kõik Pärnu spa hotellid ja ka suur hulk teistes linnades toimetavaid puhkeasutusi, nagu näiteks Kalev Spa Hotell, Tallink City Hotell ja paljud teised.

Pinglaed on kaasaegne variant tõmmata sisekujunduses tähelepanu või siis kasutada innovatiivseid võimalusi ja orgaaniliselt toa sisustusega sobivate lae- või seinapaneelide taha peita kõik vajaminev ventilatsioonist valgustuseni.

Käisime Vecta Desing kontoris ja vaatasime ringi tootmisruumides, et oma silmaga näha, milliseid võimalusi ettevõttel pakkuda on. Leidub tõesti lahendusi, mille peale kliendina isegi tulla ei oskaks!

Kuidas teile meeldiks näiteks toa seinal näha oma perepilti, maitsekat maali või kaunist loodusvaadet, mis ühtlasi on ka valgusti, kõlar, heli summuti, kaja eemaldaja ja soojusallikas? Pole üldse probleemi, täiesti olemas!

Vähe sellest, võite lasta kaasa panna erinevad ja lihtsasti eemaldatavad katted ja kedagi kohale kutsumata aastaaegade vaheldudes ka oma seinal lumise talvevaate näiteks kevadiste lillede vastu välja vahetada.

Lõviosa valmivast toodangust jõuab aga hoopis välismaale. „Meil on kliente paljudes riikides, rohkelt koostööd teeme näiteks Saksamaaga. Sealt tulevadki meile kõigepealt kvaliteetsed materjalid. Teeme tooted valmis ja saadame need Saksamaale tagasi, sest seal on suur turg, kus meie kätetööd hinnatakse,“ räägib Vecta Desing projektijuht Vassili Malõšev.

Vecta Desingnis antakse professionaalset nõu pinglagede ja pinglae valguslahenduste kohta. „Meile ei paku rahuldust lihtsalt toote maha müümine, tahame et klient oleks rõõmus täna, nädala ja ka mitmete aastate pärast!“ kinnitab Malõšev.

Turvalisus ennekõike!

Kes ei tahaks endale maitseka sisekujundusega kodu või ametiruume? Samas esmajärjekorras mõeldakse enamasti ikka turvalisuse peale. Lisaks helisummutusele küsitakse tihti võimalusi, kuidas kaitsta ennast võimalike probleemide eest kortermajades, kus ei ole just harukordne, et näiteks naabri veeõnnetuse tõttu veel mitu teist korterit kannatama peab.

Üks markantsemaid näiteid, mida projektijuht Vassili Malõšev välja tõi, oli hiljutine juhtum, kus ülemise korruse korteris jooksis tühjaks 200 liitrine akvaarium! „Õnneks oli alumise korruse korteris meie veekindel lagi, mis toimis sel hetkel põhimõtteliselt suure mahutina,“ jutustab mees. „Eemaldasime vee, taaspaigaldasime lae ja probleem oli lahendatud kiiresti ning uputusest ei jäänud märkigi!“ Samuti on materjalid kindlad ka tuleohutuse seisukohast.

Kui ilu ja turvalisus on olemas, siis praktilisus ei jää samuti klientide nõudmistes kaugele maha. Nii ongi väga oluline roll sellel, et mõne sentimeetri paksusesse paneeli on võimlik paigaldada nii palju erinevaid funktsioone, et hoiab ruumi pealt kõvasti kokku. See on oluline, arvestades kui madalad on tihtipeale ruumide laed meie elamutes.

Siis on hea kasutada ka teisi võimalusi ruumi elama panemiseks. Näiteks valguskastid, mille toon matkib taeva värvust ja jätab mulje nagu oleks tegemist katuseakendega. Paigalda need kasvõi keldri lakke, kui tahtmist on ja visuaalselt saab ruum kohe avarama välimuse.

Vecta Desingn pakub muuhulgas uut ventilatsiooni profiilisüsteemi, mida kasutatakse koos pinglagedega ja mis näeb välja palju ilusam, kui tavalised ventilatsiooni plafoonid. Nende abil on võimalik ruumis õhku ühtlaselt jagada nii, et iga töötaja saaks piisavalt värsket õhku ja tööprotsess oleks produktiivsem. „Kasutame seda lahendust ka oma kontoris, sest kui õhku on rohkem, siis pole ohtu, et keegi tööd tehes laua taha tukkuma jääb,“ naeratab Kilievoi.

Kiire paigaldus, pikaajaline kestvus!

Pinglae paigaldus on kiire, mõne päevaga on võimalik valmis saada sadade ruutmeetrite ulatuses seinu ja lagesid. Kestab see lahendus samas pikki aastaid andmata järgi ei välimuses ega kvaliteedis. „Anname oma toodetele 10 aastase garantii ja kui kliendid küsivad, et mis siis pärast seda saab, siis vastame julgelt et kestab vähemalt teise kümnendi veel sama hästi,“ muigab Vitali Kilievoi.

Vecta Design loodi 2006. aastal, tänaseks ollakse turu juhtiv pinglagede lahenduste pakkuja. Ettevõttest saab tervikliku tootesarja paljude ainulaadsete profiilide ja uute valguslahendustega koos suurepärase kvaliteedi ja erinevate pinglaematerjalidega.

Valgumoodulitega pinglagi ja sein - Vecta Desing
Valgumoodulitega pinglagi ja sein - Vecta Desing

Kui kaaluda Vecta Desing lahenduste kasutamist, siis tasub esimese asjana kohapeale tulla. Lahkesti näitab meeskond ette kõik võimalused, oma silmaga saab üle vaadata värvitoonid ja materjalid. Üles on seatud lausa eraldi ruum, kus demonstreeritakse kõigi erinevaid tooteid ja lahendusi, millest osad lausa nii omanäolised, et patenteeritutena neid mujalt võimalik saada ei olegi. Teiste hulgas on ettevõtte ägedaid võimalusi käinud vaatamas ka president Kersti Kaljulaid.

Vecta Designis julgustatakse kliente pingmaterjali jätkusuutlikul moel kasutama. Nagu teiste ehitusmaterjalide puhul, nii kaasneb ka pingmaterjali ehk PVC materjali tootmisega mõju keskkonnale – selle valmistamiseks hangitakse erinevaid toormaterjale, seda töödeldakse ja transporditakse. „Sellele vaatamata saame tõsikindlalt väita, et ükski alternatiivne laematerjal ei püsi ilma perioodilise hooldamise/puhastamise ja ilma kemikaalideta töötlemiseta nii pikalt veatult kaunis, kui pinglagi seda teeb.“

Alates esimese lae paigaldamisest 15 aasta eest, ei ole ettevõte pidanud ühtegi lage välja vahetama ega ümber tegema tulenevalt sellest, et lagi oleks katki läinud või kasutuskõlbmatuks kulunud: selle ajaperioodi jooksul ei ole ka kordagi pidanud juba paigaldatud lagesid kemikaalidega töötlema, et nende värsket ilmet hoida või taastada. Pole tarvis olnud neid üle värvida, nagu pragunema kippuvate kipslagedega ikka kindla ajaintervalli tagant tegema peab.

Jätkusuutlik ja ohutu!

Materjal, millest pinglagesid valmistatakse, on jätkusuutlik ja ohutu nii inimestele, loomadele kui ka keskkonnale. Vecta Desing tootevalikust võib leida üle saja erineva värvitooni ja kuue erineva efektiga laematerjali ja lisaks akustiliste omadustega pingmaterjali. Loodavad tooted vastavad Euroopas kehtivatele ohutusnõuetele ning kindlustavad selle, et kodu- või töökeskkond on tervisele ohutu ja kestab kaua. Soovitame tellijal alati veenduda, et materjalid, mida enda igapäevasesse interjööri paigaldada lubatakse tagavad kõigi jaoks turvalise olemise.

Kuivõrd toonide ja võimaluste valik on meeletult lai, siis on hea, et kogu laos leiduvat on võimalik kohapeale oma käega katsuma tulla. „Tallinnas avasime näiteks hiljuti uhiuue showroomi, kuhu kõik huvilised on vägagi oodatud meie põnevaid lahendusi oma silmaga vaatama!“

Pinglagi on...

 • vetthülgav
 • antibakteriaalne
 • hallituskindel
 • antistaatiline
 • kauakestev, selle värvivärskus püsib kümneid aastaid
 • murevaba, kuna see ei vaja perioodilist hooldamist
 • keemilistele mõjuteguritele vastupidav
 • kaalult kerge (240g/m2)
 • vastupidav ja jätkusuutlik materjal
 • erinevate efektidega ja sadades värvitoonides paigaldatav paindlik materjal

... ja seetõttu sobiv paigaldamiseks erineva otstarbega ruumidesse.

Lisainfo: www.vectadesign.com

A: Vecta Design; Äripäeva eriprojektide ja sisuturunduse üksus, 11/21, www.kinnisvarauudised.ee
Pingmaterjal on kaasaegne võimalus lae ja seinte viimistlemiseks sisekujunduses

 

 

Moodne valgusprofiil võimaldab ruumi valgust ümber kujundada

Valgusprofiil Easy Light võimaldab valgusvälimuse muutmist lihtsalt mõne liigutusega. Need siinvalgustid ja profiil sobivad nii lakke kui seinale.

Valgusmooduliga pinglagi võimaldab luua illusioonefekte

Valgusmooduliga pinglagi ehk valguslagi loob illusioonefekti topeltprindiga. Mõlemale poole pingmaterjali prinditakse pilt, mis tuleb esile valguse muutumisega.

Pinglagi võimaldab luua kaasaegseid ning jätkusuutlikke disainilahendusi

Premium klassi pinglagi on väga vastupidav - ei pleegi, ei tuhmu, ei pragune, ei hakka hallitama. Pingmaterjal võimaldab luua erinevaid disainilahendusi ka seinale.

SIKSAK: kaunid jõulumustrid ootavad!

Tõeline talve võlumaa saabub tuppa aga SIKSAK-i tekstiilidega.

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Salong Muster: suur valik uusi kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Light + Building valgustite mess: innovatsioon tehnoloogias ja mitmekesised disainitrendid

Innovatsiooni uuemad tuuled puudutavad peamiselt valgusallikaid ja nendega seotud kontrollereid, mis lubavad reguleerida valguse võimsust, intensiivsust, värvitemperatuuri jm.

Palazzo Interiors tõi Ruukki Pärnu kontori uude ajastusse

Palazzo sisekujundajad said ülesandeks luua kogu Pärnu Ruukki kontoripinnale täiesti uus sisekujunduse kontseptsioon.

Eesti suurim jõuluväljapaneku Gardesti kodu- ja aianduskeskuses on avatud

Tartu on täitunud maagiaga, sest 29. oktoobril avas Tartus Baltimaade suurimas aianduskeskuses Gardest juba viiendat korda Eesti suurima jõuluväljapaneku.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

Uuring: kodu kehva planeeringu üle kurdab iga kolmas eestimaalane

YIT müügijuhi sõnul tahetakse kõige sagedamini muuta korteri elektri- ja valguslahendust, näiteks pistikupesade ja lülitite asukohta ja nende arvu.

Milline segisti valida?

Kui osad segistid on minimalistlikud ja loodud ruumi sobituma, siis teised annavad vannitoale iseloomu ja tooni. Tutvustame Gustavsbergi segistite võimalusi.

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elutuppa valgustite valimine sõltub väga palju ruumi suurusest ja sellest, kas elutuba on eraldi või köögiga koos.

Kuidas saada vannituba peaaegu hooldusvabaks?

Vannitoa puhastamine. Nano pinnakaitse- ja puhastusvahendid kaitsevad nii klaaspindu kui ka metalli ja keraamikat mustuseplekkide pinnale kinnitumise eest.

Noore ja aktiivse pere julgete valikutega kodu

Sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya kujundatud köögi värvilahendus oli algselt valitud rahulik ja vaoshoitud, kuid pere soovis värvi juurde lisada.

Kuidas arvestada aknale õiges mõõdus kardinad?

Kardinate kõrguse arvestamiseks tuleks mõõta ära akna kõrgus või terve sein, kui on soov panna maast laeni kardinad.

Iittala maagiline Taika kollektsioon tähistab 15. sünnipäeva müstiliste sookurgedega

Uue tumeda mustriga sünnipäevakollektsioonis on kruus, dekoratiivsed minikruusid ning mitmeotstarbelised hoiukarbid. Kruusidel on erikollektsiooni märgistus.

Vannitoa kontseptsioon Classic II: klassika selle sõna parimas tähenduses

Vannis ja duši all käimiseks igas suuruses vannitoas on Classic sarjas vannid viies erinevas mõõdus. Nüüd saab valida ka ainulaadse 120 cm vanni.

Tapeedikollektsioon Huset i Solen - iga muster jutustab loo kodust

Sandberg Wallpaper sai omale au piiluda rootsi kunstilooja Carl Larssoni koju ning luua kunstniku kodu interjöörist inspireeritud tapeetidekollektsioon.

Uut diivanit valides ei tasu piirduda vaid hinna ja mõõtude sobivusega

Osadel diivanitel ja nurgadiivanitel on olemas nn relax-funktsioon, mis võimaldab istme sügavust vaid nupuvajutusega reguleerida. Samuti seljatuge sättida.

LG uue külmiku LED-uksepaneelid vahetavad värvi vastavalt kasutaja tujule

Uuele külmikule LG MoodUP on sisseehitatud ka LG ThinQ™ tehisintellekt, mille mobiiliäpist saab valida 22 ülemise uksepaneeli ning 19 alumise uksepaneeli värvi vahel.

Elektri hind sunnib ka sauna ehituseks ökonoomsemaid lahendusi leidma

Kõige rohkem energiat kasutab hea saunakogemuse võimaldamiseks keris, seepärast tuleks alustada selle õigest valikust. Eelistada tasub äpiga juhitavat.

Köögi sisustamine: avastage minimalistlik stiil

Minimalistliku ruumi oluline reegel on täiuslik kord. Seega veenduge, et köögis jääksid nähtavale ainult kõige vajalikumad elemendid.

Lastetoa sisustamise 5 nippi

Lastetuba sisustades tuleks lähtuda lapse pikkusest. Väiksemate laste puhul tasub vältida maast laeni riiuleid või siis panna olulised esemed madalamale.

Damixa Silhouet segistid ja aksessuaarid - valik, mis köidab tähelepanu

Damixa segistite ja aksessuaaride abil saate ühendada suurepärase funktsionaalsusega disaini, materjalide ja värvidega, mis kajastavad kodus teie stiili ja soovitud õhkkonda.

Juhtmevaba lambikesega rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida

Väikese vannitoa sisekujundus: kuidas planeerida ja viimistleda?

Nõuandeid väikese vannitoa remondiprotsessi nõustamisel jagab Espaki sisekujundaja. Tegemist oli 3,8 m² suuruse vannitoa remondiga vanas majas.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Uus kollektsioon YARD: lõpuks ometi kraanikausid, millel on tõesti midagi pakkuda

RAVAK soovib luua disaineritele ja arhitektidele mõeldud kraanikausside kollektsiooni.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Eesti disaini uus toode - lauakesega seina- ja põrandavalgusti SAXO!

4ROOMi kaks ühes meeleolu- ja lugemisvalgusti SAXO muudab eriliseks väike lauake. Metalljalg ja lauake saadaval 13-s ja kangaskuppel 40-s erinevas toonis.

Professionaalne tehnika mängib töökeskkonnas olulist rolli

Logitech on loonud kasutajale väga mugava ruumilahenduse, millega saab videokõnesid teha nii, et kasutaja ei pea koosolekule oma arvutit kaasa võtma.

Japandi vannitoas: neile, kes eelistavad rituaali rutiinile

Vannitoas iseloomustavad Japandi stiili naturaalsed materjalid, soojad puiduvarjundid ja must värv. Villeroy & Boch valikus uus Loop & Friends vannitoa sari.

Rannalipud ja tuulekotid - tõusev trend veespordihuviliste seas

Aina rohkem on erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või purjelauasurf, kanuusõit

Uued dušikabiinid ja -uksed Nexty. Minimalism sobib igasse vannituppa!

Ravaki Nexty seeria dušinurgad ja dušiuksed on varustatud minimalistliku metallprofiili ja 6 mm paksuse karastatud klaasiga.

Eestis on ilmavalgust näinud uus disainmajake lemmikloomadele

Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju.

Kas valida poolpimendavad või pimendavad kardinad?

Pimendav kardinakangas blokeerib valguskiired, muutes toa täielikult pimedaks. Kuumuse tõkestamiseks on olemas spetsiaalsed hõbedase kattega kangad!

Plaanid osta renoveeritud korteri? Ehitusvead annavad märku ajaga!

Kui renoveeritud korteri puhul mõni süsteem on ülekäte lahendatud, näiteks sansõlm, kipub küsitavaid lahendusi esinema ka mujal korteris. 7 aastat on aeg, mil oluliste varjatud puuduste ilmnemisel vastutab müüja!

Küünalde valmistamine: õpetus, materjalide ja tarvikud. Tore aiaviide igaühele!

Tee ise küünal. Siin on küünla tegemise õpetus. Küünalde valmistamiseks sobib hästi nii parafiin, rapsivaha kui taimevahapulber (steariin). Kaunista vahapliiatsiga.

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Sisekujundaja: kuidas luua koju head kontorinurka, mis näeks ka kena välja?

Sisekujundaja Merili Miido sõnul peaks reguleeritava kõrgusega laud või eraldi arvutimonitor olema igas kodukontoris, sest silmade kõrgusel olev suur ja selge ekraan väsitab palju vähem kui väike ekraan.

Väikese lastetoa sisustamine: nuitkas ja funktsionaalne

Õpetusi, kuidas kujundada väike, vaid 11 m² lastetuba kahele eri soost lapsele, kel vanust viis ja seitse, jagab sisekujundaja Heily Kaarna. 3D pildi hind on 62€.

Kas dušš vannis? Mugav RAVAKi lahendus - kvaliteetne vannisein

Kui vannituba ei ole nii suur, et mahutada vanni ja dušinurka. Miks peaksite valima ühe või teise, kui saate valida kompromissi? Ostke vann koos vanniseinaga.

Colombini Casa köögimööbel: uudsed materjalid ja palju kombineerimisvõimalusi

Valgustus, klaasvitriinid ja alumiiniumprofiilid lisavad köögimööblile efekti. Köögisaared ja erikõrgustel tööpinnad loovad kombineerimisvõimalusi.

Millised on kõige lihtsamad ja tõhusamad viisid katlakivi eemaldamiseks?

Tõhus katlakivieemaldi OneSystem eemaldab kerge vaevaga katlakivi, rooste ja lubjasette jääke.

Uued niiskuskindlad seinapaneelid Stretto!

Uued ribi seinapaneelid on absoluutselt niiskuskindel materjal, vajadusel ning soovil võib paigaldada ka niisketesse ruumidesse. Kõrgus 270 cm.

Unikaalne Itaalia köögimööbel ja sisustuslahendused D-SIGN stuudiost

D-sign on spetsialiseerunud lisaks sisekujundusel unikaalsele Itaalia mööbli müügile kataloogi alusel - köögid, transformer-diivanid, vannitoa- ja söögitoamööbel, valgustid, vaibad jpm.

Roheline mõtteviis sisustusmaailmas

ELKE Mööbel jagab enda sisustussalongi valikust põnevamaid ja vahest ka ootamatumaid leide, mille puhul jätkusuutlikkus on kõige olulisem märksõna.

hansgrohe Finoris – mitmekülgne abiline valamu juures

hansgrohe Finorise segistisarja väljatõmmatav versioon pakub palju liikumisvabadust ja lihtsustab argirutiini. Kiire peapesu kraani all pole enam mingi probleem.

6 nõuannet, mis aitavad leida oma unistuste rõdu

Paljude koduostjate soovide nimekirjas on rõdu, millel saaks pere ja sõprade õues olemist nautida.

U&K Interiors: Parim koht omanäolise sisustuse hankimiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Väikese lastetoa sisustamisel on esikohal ruumi säästvad lahendused

Väikeses lastetoas on sageli ainuvõimalik lahendus voodi päevaks kappi lükata ja õhtul magama minnes välja tõsta. Aga on ka teisi lahendusi!

Nõuanded suvise eluruumi sisseseadmiseks rõdule või terrassile

Välitingimustes kasutamiseks on olemas spetsiaalsed õuekardinad ja -vaibad, mida valmistatakse niiskuskindlast ja UV-kiirgust peegeldavast kangast.

Skandinaavialik vannituba võlub värviga

Gustavsberg üllatab uue Artic vannitoamööbli sarja nelja värvitooniga: Peach, Ash Grey, Black Ash ja valge.

Väikese suvituskorteri sisustamine: ideid ja inspiratsiooni

Sisekujundaja Aivi Kuke ülesandeks oli sisustada väike, vaid 40 m2 suvituskorter uues kortermajas Pärnu ranna lähedal.

Videoõpetus: Kuidas valida töötooli?

Soovitusi jagab sisekujundaja Heily Kaarna. Reguleeri töötooli kõrgus. Jalad peavad olema korralikult maas...

2022. aasta energiad sisekujunduses: Mida, miks ja kuidas muuta?

Videos jagab feng shui spetsialist Siret Seeder soovitusi, millele oma kodus sel aastal tähelepanu pöörata, et sisekliimat paremaks ja toimivamaks muuta ning head õnne ka sel aastal ligi meelitada.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube