Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Pingmaterjal on kaasaegne võimalus lae ja seinte viimistlemiseks sisekujunduses

2022-02-08
Valguslahendusega pinglagi

Lagi on iga ruumi põhielement, aga ometi ei panda seda enamasti tähele. Oled märganud, milline lagi on toidupoes, mida igapäevaselt külastad? Ilmselt mitte. Kui see aga Vecta Design pingmaterjaliga teha, siis võib lakke vaatama jäädagi!

Pole siis ime, et Vecta Design pinglae ja pingmaterjalist seina lahenduste kasuks on otsustanud pea kõik Pärnu spa hotellid ja ka suur hulk teistes linnades toimetavaid puhkeasutusi, nagu näiteks Kalev Spa Hotell, Tallink City Hotell ja paljud teised.

Pinglaed on kaasaegne variant tõmmata sisekujunduses tähelepanu või siis kasutada innovatiivseid võimalusi ja orgaaniliselt toa sisustusega sobivate lae- või seinapaneelide taha peita kõik vajaminev ventilatsioonist valgustuseni.

Käisime Vecta Desing kontoris ja vaatasime ringi tootmisruumides, et oma silmaga näha, milliseid võimalusi ettevõttel pakkuda on. Leidub tõesti lahendusi, mille peale kliendina isegi tulla ei oskaks!

Kuidas teile meeldiks näiteks toa seinal näha oma perepilti, maitsekat maali või kaunist loodusvaadet, mis ühtlasi on ka valgusti, kõlar, heli summuti, kaja eemaldaja ja soojusallikas? Pole üldse probleemi, täiesti olemas!

Vähe sellest, võite lasta kaasa panna erinevad ja lihtsasti eemaldatavad katted ja kedagi kohale kutsumata aastaaegade vaheldudes ka oma seinal lumise talvevaate näiteks kevadiste lillede vastu välja vahetada.

Lõviosa valmivast toodangust jõuab aga hoopis välismaale. „Meil on kliente paljudes riikides, rohkelt koostööd teeme näiteks Saksamaaga. Sealt tulevadki meile kõigepealt kvaliteetsed materjalid. Teeme tooted valmis ja saadame need Saksamaale tagasi, sest seal on suur turg, kus meie kätetööd hinnatakse,“ räägib Vecta Desing projektijuht Vassili Malõšev.

Vecta Desingnis antakse professionaalset nõu pinglagede ja pinglae valguslahenduste kohta. „Meile ei paku rahuldust lihtsalt toote maha müümine, tahame et klient oleks rõõmus täna, nädala ja ka mitmete aastate pärast!“ kinnitab Malõšev.

Turvalisus ennekõike!

Kes ei tahaks endale maitseka sisekujundusega kodu või ametiruume? Samas esmajärjekorras mõeldakse enamasti ikka turvalisuse peale. Lisaks helisummutusele küsitakse tihti võimalusi, kuidas kaitsta ennast võimalike probleemide eest kortermajades, kus ei ole just harukordne, et näiteks naabri veeõnnetuse tõttu veel mitu teist korterit kannatama peab.

Üks markantsemaid näiteid, mida projektijuht Vassili Malõšev välja tõi, oli hiljutine juhtum, kus ülemise korruse korteris jooksis tühjaks 200 liitrine akvaarium! „Õnneks oli alumise korruse korteris meie veekindel lagi, mis toimis sel hetkel põhimõtteliselt suure mahutina,“ jutustab mees. „Eemaldasime vee, taaspaigaldasime lae ja probleem oli lahendatud kiiresti ning uputusest ei jäänud märkigi!“ Samuti on materjalid kindlad ka tuleohutuse seisukohast.

Kui ilu ja turvalisus on olemas, siis praktilisus ei jää samuti klientide nõudmistes kaugele maha. Nii ongi väga oluline roll sellel, et mõne sentimeetri paksusesse paneeli on võimlik paigaldada nii palju erinevaid funktsioone, et hoiab ruumi pealt kõvasti kokku. See on oluline, arvestades kui madalad on tihtipeale ruumide laed meie elamutes.

Siis on hea kasutada ka teisi võimalusi ruumi elama panemiseks. Näiteks valguskastid, mille toon matkib taeva värvust ja jätab mulje nagu oleks tegemist katuseakendega. Paigalda need kasvõi keldri lakke, kui tahtmist on ja visuaalselt saab ruum kohe avarama välimuse.

Vecta Desingn pakub muuhulgas uut ventilatsiooni profiilisüsteemi, mida kasutatakse koos pinglagedega ja mis näeb välja palju ilusam, kui tavalised ventilatsiooni plafoonid. Nende abil on võimalik ruumis õhku ühtlaselt jagada nii, et iga töötaja saaks piisavalt värsket õhku ja tööprotsess oleks produktiivsem. „Kasutame seda lahendust ka oma kontoris, sest kui õhku on rohkem, siis pole ohtu, et keegi tööd tehes laua taha tukkuma jääb,“ naeratab Kilievoi.

Kiire paigaldus, pikaajaline kestvus!

Pinglae paigaldus on kiire, mõne päevaga on võimalik valmis saada sadade ruutmeetrite ulatuses seinu ja lagesid. Kestab see lahendus samas pikki aastaid andmata järgi ei välimuses ega kvaliteedis. „Anname oma toodetele 10 aastase garantii ja kui kliendid küsivad, et mis siis pärast seda saab, siis vastame julgelt et kestab vähemalt teise kümnendi veel sama hästi,“ muigab Vitali Kilievoi.

Vecta Design loodi 2006. aastal, tänaseks ollakse turu juhtiv pinglagede lahenduste pakkuja. Ettevõttest saab tervikliku tootesarja paljude ainulaadsete profiilide ja uute valguslahendustega koos suurepärase kvaliteedi ja erinevate pinglaematerjalidega.

Valgumoodulitega pinglagi ja sein - Vecta Desing
Valgumoodulitega pinglagi ja sein - Vecta Desing

Kui kaaluda Vecta Desing lahenduste kasutamist, siis tasub esimese asjana kohapeale tulla. Lahkesti näitab meeskond ette kõik võimalused, oma silmaga saab üle vaadata värvitoonid ja materjalid. Üles on seatud lausa eraldi ruum, kus demonstreeritakse kõigi erinevaid tooteid ja lahendusi, millest osad lausa nii omanäolised, et patenteeritutena neid mujalt võimalik saada ei olegi. Teiste hulgas on ettevõtte ägedaid võimalusi käinud vaatamas ka president Kersti Kaljulaid.

Vecta Designis julgustatakse kliente pingmaterjali jätkusuutlikul moel kasutama. Nagu teiste ehitusmaterjalide puhul, nii kaasneb ka pingmaterjali ehk PVC materjali tootmisega mõju keskkonnale – selle valmistamiseks hangitakse erinevaid toormaterjale, seda töödeldakse ja transporditakse. „Sellele vaatamata saame tõsikindlalt väita, et ükski alternatiivne laematerjal ei püsi ilma perioodilise hooldamise/puhastamise ja ilma kemikaalideta töötlemiseta nii pikalt veatult kaunis, kui pinglagi seda teeb.“

Alates esimese lae paigaldamisest 15 aasta eest, ei ole ettevõte pidanud ühtegi lage välja vahetama ega ümber tegema tulenevalt sellest, et lagi oleks katki läinud või kasutuskõlbmatuks kulunud: selle ajaperioodi jooksul ei ole ka kordagi pidanud juba paigaldatud lagesid kemikaalidega töötlema, et nende värsket ilmet hoida või taastada. Pole tarvis olnud neid üle värvida, nagu pragunema kippuvate kipslagedega ikka kindla ajaintervalli tagant tegema peab.

Jätkusuutlik ja ohutu!

Materjal, millest pinglagesid valmistatakse, on jätkusuutlik ja ohutu nii inimestele, loomadele kui ka keskkonnale. Vecta Desing tootevalikust võib leida üle saja erineva värvitooni ja kuue erineva efektiga laematerjali ja lisaks akustiliste omadustega pingmaterjali. Loodavad tooted vastavad Euroopas kehtivatele ohutusnõuetele ning kindlustavad selle, et kodu- või töökeskkond on tervisele ohutu ja kestab kaua. Soovitame tellijal alati veenduda, et materjalid, mida enda igapäevasesse interjööri paigaldada lubatakse tagavad kõigi jaoks turvalise olemise.

Kuivõrd toonide ja võimaluste valik on meeletult lai, siis on hea, et kogu laos leiduvat on võimalik kohapeale oma käega katsuma tulla. „Tallinnas avasime näiteks hiljuti uhiuue showroomi, kuhu kõik huvilised on vägagi oodatud meie põnevaid lahendusi oma silmaga vaatama!“

Pinglagi on...

 • vetthülgav
 • antibakteriaalne
 • hallituskindel
 • antistaatiline
 • kauakestev, selle värvivärskus püsib kümneid aastaid
 • murevaba, kuna see ei vaja perioodilist hooldamist
 • keemilistele mõjuteguritele vastupidav
 • kaalult kerge (240g/m2)
 • vastupidav ja jätkusuutlik materjal
 • erinevate efektidega ja sadades värvitoonides paigaldatav paindlik materjal

... ja seetõttu sobiv paigaldamiseks erineva otstarbega ruumidesse.

Lisainfo: www.vectadesign.com

A: Vecta Design; Äripäeva eriprojektide ja sisuturunduse üksus, 11/21, www.kinnisvarauudised.ee
Pingmaterjal on kaasaegne võimalus lae ja seinte viimistlemiseks sisekujunduses

 

 

Moodne valgusprofiil võimaldab ruumi valgust ümber kujundada

Valgusprofiil Easy Light võimaldab valgusvälimuse muutmist lihtsalt mõne liigutusega. Need siinvalgustid ja profiil sobivad nii lakke kui seinale.

Valgusmooduliga pinglagi võimaldab luua illusioonefekte

Valgusmooduliga pinglagi ehk valguslagi loob illusioonefekti topeltprindiga. Mõlemale poole pingmaterjali prinditakse pilt, mis tuleb esile valguse muutumisega.

Pinglagi võimaldab luua kaasaegseid ning jätkusuutlikke disainilahendusi

Premium klassi pinglagi on väga vastupidav - ei pleegi, ei tuhmu, ei pragune, ei hakka hallitama. Pingmaterjal võimaldab luua erinevaid disainilahendusi ka seinale.

hansgrohe Finoris – mitmekülgne abiline valamu juures

hansgrohe Finorise segistisarja väljatõmmatav versioon pakub palju liikumisvabadust ja lihtsustab argirutiini. Kiire peapesu kraani all pole enam mingi probleem.

6 nõuannet, mis aitavad leida oma unistuste rõdu

Paljude koduostjate soovide nimekirjas on rõdu, millel saaks pere ja sõprade õues olemist nautida.

U&K Interiors: Parim koht omanäolise sisustuse hankimiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Väikeste lastetubade sisustamisel on esikohal ruumi säästvad lahendused

Väikeses lastetoas on sageli ainuvõimalik lahendus voodi päevaks kappi lükata ja õhtul magama minnes välja tõsta.

Nõuanded suvise eluruumi sisseseadmiseks rõdule või terrassile

Välitingimustes kasutamiseks on olemas spetsiaalsed õuekardinad ja -vaibad, mida valmistatakse niiskuskindlast ja UV-kiirgust peegeldavast kangast.

Skandinaavialik vannituba võlub värviga

Gustavsberg üllatab uue Artic vannitoamööbli sarja nelja värvitooniga: Peach, Ash Grey, Black Ash ja valge.

Väikese suvituskorteri sisustamine: ideid ja inspiratsiooni

Sisekujundaja Aivi Kuke ülesandeks oli sisustada väike, vaid 40 m2 suvituskorter uues kortermajas Pärnu ranna lähedal.

Videoõpetus: Kuidas valida töötooli?

Soovitusi jagab sisekujundaja Heily Kaarna. Reguleeri töötooli kõrgus. Jalad peavad olema korralikult maas...

2022. aasta energiad sisekujunduses: Mida, miks ja kuidas muuta?

Videos jagab feng shui spetsialist Siret Seeder soovitusi, millele oma kodus sel aastal tähelepanu pöörata, et sisekliimat paremaks ja toimivamaks muuta ning head õnne ka sel aastal ligi meelitada.

Keraamiliste plaatide värvimine: 12 lihtsat sammu

Keraamiliste plaatide värvimine on teema, mis kodu kujundamisel järjest populaarsust kogub. See on lihtne ja taskukohane viis põrand või seinad stiilseks muuta.

Kuidas olla sisustust valides hooliv enda ja ümbritseva suhtes?

Kas ümbritsevad sisustuselemendid teenivad sind ausalt ja kaunistavad interjööri ka aastate pärast või on pigem kiired ning keskkonda reostavad lahendused?

Miks eelistada sisekujunduse konsultatsiooni sisekujundusprojektile?

Sisekujunduse konsultatsiooni eelised on vahetu ja kiire tagasiside ning raha- ja ajasääst. Sisearhitekti konsultatsiooni hind on 550 eur + km, kestus 2-3 h.

Kevadised mustrid Tapeedistuudios: seinamaalinguna mõjuvad pilttapeedid

Disainer Julia Appeli loodud seinamaalinguna mõjuvad pilttapeedid toovad looduse tuppa täiuslikus kevadises ärkamishiilguses.

Korter paneelmajas. Milliste probleemidega tuleb arvestada?

Kinnisvara ostueelse kontrolli teenus aitab need nii järelturukorteri kui uusarenduse korteri puhul tuvastada.

Pulmaküünal kui suhte kestvuse sümbol ja kaunis mälestus

Pulmaküünalde valimine ja traditsioonid. Stiil ja värv. Kas üks või mitu küünalt? Mis saab siis kui pulmaküünal lõpuni põleb?

Valhalla Living fototapeedid: kaunid värvid ja satiinjas pind

Valhalla Livingu uue tapeedikollektsiooni pildi tuleb Eesti loodusest ja mõned troopilised mustrid erinevatest eksootilistest kohtadest.

Õhupuhasti, pliidiplaadi ja välimootori ühildamise nutikad lahendused

Electroluxi ja AEG Hob2Hood tehnoloogiaga pliidiplaat juhib õhupuhasti tööd. Kuidas lahendada alarõhu probleem ning vähendada mootorimüra välimootoriga?

Kardinate toon mõjutab meie meeleolu ja ruumi suurust

Heledad kardinate värvid mõjuvad avatult ja õhurikkalt, tehes ruumi suuremaks ja säravamaks. Tumedamad toonid mõjuvad väljapeetumalt ja muudavad suured ruumid intiimsemaks.

Uue põlvkonna filterkann J. SHMIDT 500 - nutikas elektrooniline puhastussüsteem

Maailma esimene nutifilter, mis on pea sama võimas, kui valamualaune filtersüsteem! See ei lisa puhastamiseks ühtegi keemilist ainet! Sobib hästi beebitoitude valmistamiseks ja allergikutele.

Japandi väljapeetus modernses Eesti eramus

Jaapani (elu)stiili sügavamõttelisus ja lihtsus rõhutab looduslikke materjale ning jätkusuutlikku mõtteviisi. Just tänu neile elementidele leiab Japandi stiil üha rohkem järgijaid.

Home&You: Eri sisustusstiile oskuslikult kokku sobitades saab luua erilise atmosfääri

Home&You uued kevadkollektsioonid on inspireeritud hommikusest päikesest, pühapäevahommikusest idüllilist, igapäeva väikestest rituaalidest, troopiliste ööde saladustest..

Tekstiili- ja tapeeditrendid, millest ei saa üle ega ümber 2022 aastal

Maalilised maastikud ja metsistunud aiad ehk muinasjutumaailm on olulisim märksõna 2022 aasta tapeeditrendides.

Tüüpilised vead köögimööbli tellimisel, mida hiljem kahetseda tuleb

Kui aga köögimööbli tellimisel on mõni oluline nüanss jäänud läbi mõtlemata, annab see köögi kasutamisel end kohe tunda. Võib juhtuda, et osa köögist tuleb ümber teha.

Tahad rohelisemat eluviisi, aga ei tea, kust alustada? Eksperdid annavad nõu

Üks kõige tähtsamaid asju, mida süsiniku jalajälje vähendamiseks teha, on säästa elektrienergiat. Samuti tuleks ostuharjumusi muutma ja võimalusel olemasolevaid esemeid taaskasutada. Rohepööre!

Sadolin Easy Care ja Ambiance värvid - ülim kulumiskindlus ja plekikaitse!

EasyCare Kitchen&Bathroom on niiskuskindel matt seina-ja laevärv, mis on rasvaplekkide, niiskuse ja hallituse kindel. Revolutsiooniline mustust hülgavale tehnoloogial!

Lastetoa üldvalgustust planeerides lähtu kaudvalguse põhimõttest!

Lastetoa üldvalgustuse saavutamiseks lähtu kaudvalguse põhimõttest, kus vajalik valgustase saavutatakse pindadelt peegelduva valgusega.

Nõuanded ruumi akustika probleemide lahendamiseks

Ruumi akustika parandamine. Tüüpviga on see, et ei tehta vahet heli neeldumisel ja heli isoleerimisel. Kajavad ruumid vajavad heli neelavaid materjale.

Seinakatete trendid 2022. aastal

Tapeeditrendides on eristatavad 2 paralleelset suunda - rahulik, lõõgastav tagasi loodusesse suund ja külluslikus maksimalismis, kus domineerivad rohked taimemustrid...

CULTI Milano ruumiaroomid sobivad just tänasesse päeva

Kvaliteetsed CULTI Milano ruumiaroomid-lõhnad aitavad meil meeli rahustada ja kaunimaid mälestusi meeles pidada.

Pantone nimetas 2022. aasta värviks lillakassinise 17-3938 Very Peri

See rõõmus ja soe lillakassinine 2022. aasta trendivärv annab meile juurde enesekindlust ning aitab muutunud võimaluste maastikul kergemini uute värskete ideedeni jõuda.

HEIMTEXTIL 2022: Looduse juurest tuleviku horisondile

JÄRGMISED HORISONDID on sisustustekstiilide ja -trendide messi Heimtextil selle aasta roheinnovatsioonist juhinduv ja tulevikku vaatav ning läbiv põhiteema.

2022. aasta alguse vineermööbli trendideks on 3 uut nime: MAZE, LOXI ja ROMB

Disainer Vitold Heer on Eesti vineermööblitootjale Radisele 2022. aastaks loonud MAZE mööblisarja, mis sobib elutuppa, stuudiosse, tööruumi või lastetuppa.

Meet a Rebel tapeedikollektsioon muudab seinad kaasaegseks kunstiteoseks

Meet a Rebel on uus tapeedikollektsioon Rebel Wallsi disainerilt Linda Vagnelind, mis paneb interjööri kujundamist vaatlema hoopis uue nurga alt.

Iittala tähistab legendaarse Teema lauanõude kollektsiooni juubelit 50. aastatest inspireeritud värvipaletiga

Iittala tähistab Kaj Francki loodud Teema lauanõude kollektsiooni 70. juubelit kolme uue värviga: vintage pruun, vintage sinine ja uus linane varjund.

Uue Fluff-ONE sulepatjadega diivani pehmus ja välimus jääb ajas kestma

Rave Mööbli Fluff-ONE sulepadja tehnoloogiaga diivan on täiesti teistsugune. Seal ei kasutata lahtisi sulgi ega sulekotte. Suled püsivad paigal.

4 DESIGN mööbli- ja seinapaneelid: kordumatu muster ja kumerad vormid

Dekoratiivsed puitpaneelid Techno Veneers võimaldavad luua ainulaadseid kumeraid vertikaalpindasid ja seda nii mööblile kui seintele.

Wallstories vannitoatarvikute süsteem - kõik lihtsalt seinale!

Stiilse mattmusta või mattvalge viimistlusega uus hansgrohe WallStories vannitoatarvikute süsteem sobib igasse vannitoa või ka köögi interjööri.

Iittala 2022. aasta klaasitoonideks on ultramariinsinine ja vask

Iittala 2022. aasta klaasitoonid on inspireeritud loodusest. Vask on loomulik ja maalähedane toon, mis mõjub lõõgastavalt ja rahulikult.

Eksperdid jagavad soovitusi: kuidas tunda end nagu kinos ilma kodust lahkumata

Veel hiljuti oli kino üks parimaid vaba aja veetmise viise. Elu on aga muutunud ning kinosaal on asendunud elutoaga, kus perega ühiseid filmiõhtuid teha.

Suvemaja Võsul - harmoonia loob keskkonnaga arvestamine

Sisekujundaja Ulvi Raudsiku ülesandeks oli maja sisearhitektuurse lahenduse välisega kokku sidumine. Maja sobitub oma omapärase puitfassaadiga igati rannaküla neutraalse olustikuga.

Uued nutikad ja paindlikud kodukontori mööblilahendused Radiselt

Minimalistliku disainiga stiilne riiul, kummut või kirjutuslauad sobib nii kodukontorisse kui ka koolilapse tuppa. Mööbel on valmistatud naturaalsest kasevineerist.

Tikkurila aasta värv 2022: Iga seiklus algab kodust

Tikkurila aasta värv on L478 Kestrel, rahulik ja maandav pruun, millele on lisatud veidike külma punast.

Voodipesu kvaliteedi määrab kangas ja õmblused!

Kuidas valida voodipesu? Voodipesuna sobib kasutamiseks ainult selline kangas, mis laseb kehal hingata, ei tekita staatilist elektrit ning on keha vastas meeldiv.

Peidetud raamiga seinasisene lükanduks Ermetika

Peidetud raamiga seinasisesel lükanduksel pole näha ei lenge ega ka liiste, ainult seinaga samas viimistluses vormistatud ava.

Simplicity tapeedid - ultramoodne disain ja lõputud modifitseerimise võimalused!

Vastavalt väljatöötatud interjööri disaini kontseptsioonile saab vahetada tapeetide: kujunduse värvi, tausta struktuuri, kujundite asukohta, proportsioone ning suuruseid.

Kümme trendi Kopenhaageni disainipäevadelt

Uute toodete seas mõjusid paljud juba vanade tuttavatena. Vormide ja värvide poolest olid esindatud nii 50ndad, 60ndad kui ka 70ndad.

Avatud köök-elutuba on ökonoomne, aga kujundamisel ka väljakutseks

Disainer soovitab kogu avatud ruumi ulatuses järgida ühtset mööbli stiili. Köögi kapiuste tooni sobib tuua elutoa osasse juurde ning valida sellist värvi diivan.

Magamistuba: Milline kardinate lahendus on parim ja mis lisab luksuslikkust?

Fookuses on pimendavad magamistoa tekstiilkardinad. Luksuslikkust aitab lisada põrandale kukkuvad kardinad!

Uue kodukontori ehitus: kuidas kuludelt kokku hoida?

Kodukontorit sisustades ei piisa paratamatult ainult sülearvutist, sest tekib ju ka muud materjali, mida on hea riiulile või arvutilaua sahtlisse panna ...

Puidust dekoratiivpaneelid Emotion Walls

Puidust dekoratiivplaate saab tellida kas viimistletuna (õlitatult, peitsitult ,lakitult) või viimistlemata kujul. Materjali valikus ainult kõrgeima kvaliteediga väärispuit: tamm, pähkel, kirss, pöök, saar, vaher.

Uued Gothic ja Arctic küünlad - sügisvärvide mäng ja kristalliefekt!

Kaabsoo sügisvärvides taimsest steariinist küünlad, justnagu puulehed looduseski, on igaüks isesugune.

Behangexpresse – alati midagi uut ja põnevat seinakatete maailmas

Suure mustriga ümmargused digitapeedid on uus trend, mis on kindlasti meele järgi ka väga nõudlikele klientidele.

9 põnevat toataime Sinu koju

Erilised toataimed ja toalilled pakuvad aastaringset silmailu. Näiteks häbelik mimoos voldib vähimagi puudutuse või liigutuse peale oma lehed kokku!

Pehmö - isikupärased nööbipolstriga pingid ja järid

Pehmö polsterdusega pink saab samaaegselt olla nii pink, lauake, riiul kui panipaik. Sobib nii esikusse, elu- kui magamistuppa.

Kastmissüsteemiga lilleriiul GroWert - kaunis ja praktiline lahendus!

Tänu sisse projekteeritud niisutussüsteemile on moodul lilleriiul suurepärane lahendus nii koju, kontorisse, kui kohvikusse.

Kombineeri valgusti endale ise - 4Rroomis on lai valik komponente!

4Room on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku Teie vajadustele vastav valgusti. Võimalik on ka vana lambikupli vahetus.

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Valgustuse kavandamine maastikuarhitektuuris

Et valgus täidaks oma eesmärki ja ei tekitaks valgusreostust, tuleb aia valgustamine põhjalikult läbi mõelda ning teha plaan. Valgustemperatuur Kelvin on oluline...

Eramaja renoveerimine: miks on sise- ja välisruum mõistlik tervikuna lahendada?

Renoveerimisprojekt toob enamasti kaasa sisearhitektuurse planeeringu ja tehnovõrkude ümberkorraldamise. Samuti maastikuarhitektuurse projekti muutmise.

Woodmood – unikaalsed põrandalauad ja seinalauad

Sisevoodrilaud Dragon on põnevalt reljeefse ja põletatud pinna taolise efektiga ja Arktik põrandalauad loomulikult kulunud välimuse ja dekoratiivse puidumustriga.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube