Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel

Telefon:
+372 5569 9892
Aadress:
Seebi 22, 11316 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@plushdeco.ee
Telefon:
+372 5569 9892
Aadress:
Seebi 22, 11316 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@plushdeco.ee
1 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel2 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel3 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel4 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel5 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel6 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel7 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel8 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel9 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel10 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel11 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel12 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel13 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel14 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel15 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel16 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel17 - PLUSHDECO disaintoolid ja välimööbel

Disaintoolid, tugitoolid, välimööbel

Me usume, et mööbel on midagi enamat kui kõigest tarbeese. See on iga siseruumi hinge oluline osa, tervitades meid, meie töökaaslasi või lähedasi, aga ka kaugemalt tulevaid külalisi. Sestap oleme pühendunud isikupärase ning aja testile vastu pidanud mööbliesemete turule toomisele. Aegumatu disain, usaldusväärne kvaliteet ning tõeline mugavus on märksõnad, mida peame oma tootevalikut kujundades silmas.

Oleme alati uskunud, et kõrge koostekvaliteet, mõistlik hind ning eeskujulik teenindus nii enne kui ka pärast müüki on võti rahulolevate klientideni. Meie ülesanne on leida parimad varustajad, kõige erilisemad tooted, optimeerida logistika ning teha hea mööbel taskukohaseks kõigile.
PlushDeco tooted on läbinud kvaliteedikontrolli ning need ostetakse otse tootjalt. Tehased on meie poolt hoolikalt valitud, et tagada kõigi toodete maksimaalne kvaliteet ja soodne lõpphind ostjale. Kõik meie tooted on valmistatud Suurbritannia kommertsmööbli standardite järgi.
PlushDeco varustab disainereid ja edasimüüjaid Suurbritannias. Seega oleme hoolitsenud selle eest, et valmistamiseks kasutatud materjalid, töövõtted ja detailid oleksid kõrgekvaliteedilised ning rahuldaksid ka kõige nõudlikemate Suurbritannia klientide nõudmisi.
Me otsime pidevalt võimalusi, kuidas veelgi täiustada toodete kvaliteeti ning leida uusi ja põnevaid värvilahendusi. Samuti optimeerime kõik logistikalahendused, et suudaksime tarnida kvaliteetseid tooteid võimalikult taskukohaste lõpphindadega.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google