Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Rapsivahast teeküünal

2021-05-26
Rapsivahast teeküünlad karbis

Kõige väiksem küünal on teeküünal. Oma nime on ta saanud ilmselt sellest, et teda on kasutatud teekannu soojendamiseks. Üks teeküünal annab soojust sõltuvalt vahast 32 vatti (W).

Täna kohtame kaubanduses väga palju erinevaid teeküünlaid: lõhnaga, lõhnata, metallümbrises, plastikümbrises, erikujulisi ja mis kõik veel.

Ka meie tootevalikus on teeküünaldele täiesti eraldi kategooria.

Aga siit meie uus tulija, rapsivahast teeküünal!

** Raps ehk õlikaalikas on suure õli sisaldusega sinepikollaste õitega taim, mida kasvatatakse söögiks ja loomatoiduks. Suvel mööda Eestit sõites oled kindlasti märganud päikesekollaseid rapsipõlde. Põllumajanduses on ta tänuväärne vahekultuur just teravilja kasvatamisel, mis tõstab mulla viljakust ja ei koorma loodust.  

** Rapsivaha moodustub taimeõli ekstraheerimisel selle seemnetest. Küünlavahana on raps suurepärane alternatiiv sojavahale, eriti just Euroopas. Põhjamaine päritolu hoiab transpordil ökoloogilise jalajälje väikese ja toetab kohalikku ettevõtlust.  

** Puhas rapsivaha on kergelt kreemika tooniga ja see annab värvilistele teeküünaldele imeilusa pastelse tooni. Selleks, et kaunis värv näha jääks, kasutame ümbristena läbipaistvat taaskasutatud plastikut. Küünal põleb kvaliteetse puhta ja ilusa leegiga 4,5 – 5 h

** Oleme Sinu jaoks kokku pannud värvilised rapsivahast teeküünlad 15 tk ja 50 tk, milles leiad igas komplektis vähemalt 5 erinevat värvitooni. Need, kes soovivad kasutada teeküünlaid ilma ümbriseta, oleme komplekti kaasa pannud küünla põletamiseks taaskasutatava klaasist küünlaaluse. Kui Sul on tellimisel kindel värvi erisoov, saame kokku panna komplekti ka vastavalt sellele.

** Meie küünaldes kasutatud rapsivaha on bioloogiliselt lagunev tooraine, mida ei ole testitud loomade peal, toodetud geneetiliselt muundamata toorainest, koššer, allergiavaba, põletamisel tahmavaba.

Kõlab suurepäraselt!

A: M. Kirt, Võhma Valgusevabrik

 

Pidulaud särama Eesti lipuvärvides küünlaga

Kutsume Sind tutvuma Võhma Valgusevabriku sinimustvalge küünlavalikuga, et pidulauas säraks laual lipuvärvides küünal!

Pulmaküünlad eritellimusel

Kunstnike abiga kujundatakse Sulle just selline pulmaküünal, nagu oma unistustes soovinud oled.

Võhma Valgusevabrik  - meistrite käsitööküünlad aastast 2000!

Võhma Valgusevabriku valikus on erineva disaini ja otstarbega küünlad. Uudisena aroomivahad, küünalmuffinid jpm.

Pulmaküünal kui suhte kestvuse sümbol ja kaunis mälestus

Pulmaküünalde valimine ja traditsioonid. Stiil ja värv. Kas üks või mitu küünalt? Mis saab siis kui pulmaküünal lõpuni põleb?

Kümme trendi Kopenhaageni disainipäevadelt

Uute toodete seas mõjusid paljud juba vanade tuttavatena. Vormide ja värvide poolest olid esindatud nii 50ndad, 60ndad kui ka 70ndad.

Uued Gothic ja Arctic küünlad - sügisvärvide mäng ja kristalliefekt!

Kaabsoo sügisvärvides taimsest steariinist küünlad, justnagu puulehed looduseski, on igaüks isesugune.

Küünalde ohutu põletamise kuldreeglid - tasub teada!

Küünla põletamise õpetus ja valimine - suurus, küünlatahi pikkus, auku ja liiga lähestikku põlevad küünlad, küünal klaasnõus. Küünalt ei tohi jätta järelvalveta.

Lõhnaküünal plekktopsis

Plaanid sõita nädalavahetuseks suvilasse või hoopis telkima, siis on Võhma Valgusevabriku küünlavalikus olemas oma travel tin – plekktopsis aroomiküünal!

Valhalla Living - Eesti koduaksessuaaride bränd

Valhalla Living koduaksessuaarid oma imeliste mustrite ja disainikeelega loovad kerge ja helge meeleolu ning on kauniks aksessuaariks igas kodus.

Küünla ise tegemine

Kõik vajaliku ise, koos oma perega või kollektiiviga küünla meisterdamiseks leiad Võhma Valgusevabriku e-poest!

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube