Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Rapsivahast teeküünal

Rapsivahast teeküünal

Kõige väiksem küünal on teeküünal. Oma nime on ta saanud ilmselt sellest, et teda on kasutatud teekannu soojendamiseks. Üks teeküünal annab soojust sõltuvalt vahast 32 vatti (W).

Täna kohtame kaubanduses väga palju erinevaid teeküünlaid: lõhnaga, lõhnata, metallümbrises, plastikümbrises, erikujulisi ja mis kõik veel.

Ka meie tootevalikus on teeküünaldele täiesti eraldi kategooria.

Aga siit meie uus tulija, rapsivahast teeküünal!

** Raps ehk õlikaalikas on suure õli sisaldusega sinepikollaste õitega taim, mida kasvatatakse söögiks ja loomatoiduks. Suvel mööda Eestit sõites oled kindlasti märganud päikesekollaseid rapsipõlde. Põllumajanduses on ta tänuväärne vahekultuur just teravilja kasvatamisel, mis tõstab mulla viljakust ja ei koorma loodust.  

** Rapsivaha moodustub taimeõli ekstraheerimisel selle seemnetest. Küünlavahana on raps suurepärane alternatiiv sojavahale, eriti just Euroopas. Põhjamaine päritolu hoiab transpordil ökoloogilise jalajälje väikese ja toetab kohalikku ettevõtlust.  

** Puhas rapsivaha on kergelt kreemika tooniga ja see annab värvilistele teeküünaldele imeilusa pastelse tooni. Selleks, et kaunis värv näha jääks, kasutame ümbristena läbipaistvat taaskasutatud plastikut. Küünal põleb kvaliteetse puhta ja ilusa leegiga 4,5 – 5 h

** Oleme Sinu jaoks kokku pannud värvilised rapsivahast teeküünlad 15 tk ja 50 tk, milles leiad igas komplektis vähemalt 5 erinevat värvitooni. Need, kes soovivad kasutada teeküünlaid ilma ümbriseta, oleme komplekti kaasa pannud küünla põletamiseks taaskasutatava klaasist küünlaaluse. Kui Sul on tellimisel kindel värvi erisoov, saame kokku panna komplekti ka vastavalt sellele.

** Meie küünaldes kasutatud rapsivaha on bioloogiliselt lagunev tooraine, mida ei ole testitud loomade peal, toodetud geneetiliselt muundamata toorainest, koššer, allergiavaba, põletamisel tahmavaba.

Kõlab suurepäraselt!

A: M. Kirt, Võhma Valgusevabrik

 

Seotud ettevõte:

Toodame käsitööna laias valikus erinevaid küünlaid (pulmaküünlad, ristimisküünlad, õueküünlad). Lisaks valikus aroomivahad, pulberküünal ja meisterdamise tarvikud.

Pulmaküünlad eritellimusel

Kunstnike abiga kujundatakse Sulle just selline pulmaküünal, nagu oma unistustes soovinud oled.

Võhma Valgusevabrik  - meistrite käsitööküünlad aastast 2000!

Võhma Valgusevabriku valikus on erineva disaini ja otstarbega küünlad. Uudisena aroomivahad, küünalmuffinid jpm.

Tee ise efektne küünal taimevahapulbrist

Looduslik taimevahapulber (oliivi steariin) annab hea võimaluse kasutada olemasolevaid anumaid enda maitse järgi ja luua ise küünlaid. Steariinküünlad!

Miks eelistada rapsivahast küünlaid?

Rapsivaha on bioloogiliselt lagunev, toodetud geneetiliselt muundamata toorainest, allergiavaba, põletamisel tahmavaba.

Süüteroosid  - kasulikud abivahendid algajale grillahju süütajale

Süüteroosid on tõhus tulehakatus, mida saab lihtsalt kodustest vahenditest ise teha.

Tule paku oma disainiloomingut messi INTERJÖÖR raames toimuval disainilaadal

Disainilaat toimub Eesti suurima sisustus- ja disainimessi INTERJÖÖR raames Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 21.-23.04.2023.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Küünalde valmistamine: õpetus, materjalide ja tarvikud. Tore aiaviide igaühele!

Tee ise küünal. Siin on küünla tegemise õpetus. Küünalde valmistamiseks sobib hästi nii parafiin, rapsivaha kui taimevahapulber (steariin). Kaunista vahapliiatsiga.

Pulmaküünal kui suhte kestvuse sümbol ja kaunis mälestus

Pulmaküünalde valimine ja traditsioonid. Stiil ja värv. Kas üks või mitu küünalt? Mis saab siis kui pulmaküünal lõpuni põleb?

Gothic ja Arctic küünlad - värvide mäng ja kristalliefekt

Kaabsoo sügisvärvides taimsest steariinist küünlad, justnagu puulehed looduseski, on igaüks isesugune.

Küünalde ohutu põletamise kuldreeglid - tasub teada!

Küünla põletamise õpetus ja valimine - suurus, küünlatahi pikkus, auku ja liiga lähestikku põlevad küünlad, küünal klaasnõus. Küünalt ei tohi jätta järelvalveta.

Kaabsoo unikaalsed taimsest steariinist käsitööküünlad

Kaabsoo käsitööküünlad valmivad taimsest steariinist, mis on biolagunev. Põlemisel tekib ilus võrkpits.

Valhalla Living - Eesti koduaksessuaaride bränd

Valhalla Living koduaksessuaarid oma imeliste mustrite ja disainikeelega loovad kerge ja helge meeleolu ning on kauniks aksessuaariks igas kodus.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube