Sisekujundus, sisustus, ehitus, aed - nõuanded, trendid ja kontaktid!

RAVAKi eraldiseisvad kraanikausid - minimalistlik vannitoasisustus

2019-12-03
RAVAKi eraldiseisvad kraanikausid - minimalistlik vannitoasisustus

Eraldiseisvast vannist või ainulaadse kujuga kraanikausist võib saada vannitoa sisekujunduse peamine aktsent. Ravak pakub huvitava kujuga eraldiseisvaid valamuid, mis on lisaks ka praktilised ja turvalised ning mida vastavalt valitsevatele suundumustele pidevalt ajakohastatakse. Kui kaalute minimalistlikku, vannitoa lihtsa luksusega kokku sobivat disaini, pakume teile RAVAKi uusi eksklusiivseid eraldiseisvaid valamuid.

Valamud UNI ja UNI Slim

UNI ja UNI Slim on ümmarguse kujuga keraamilised eraldiseisvad valamud. Õhukeseseinaline keraamika lisab neile kergust ja õrna ilu, säilitades samas vastupidavuse. Täpsed ja elegantselt peened servad mõjuvad vannitoas ajatult ja esteetiliselt, ringi kuju aga toimib interjööri naturaalselt harmoneeriva elemendina.
Tootesarja UNI valamutele on omased ümarad vormid ja õhkkerge stiil, mis loovad rahuliku atmosfääri ja jätavad mulje üldisest elegantsist. Need on viimse detailini läbimõeldud disaini austajatele mõeldud valamud, mis sobivad kokku valge keraamilise äravoolukorgiga.
Valamud UNI sobivad paigaldamiseks nii plaadile kui ka universaalsele valamukapile (SUD 260.01).
Kraanikausile tuleb paigaldada statsionaarne sifoonipea, mis hoiab ära vee lekkimise. Valamutele kohaldatakse kuni 3-aastast garantiid (UNI – 2 a, UNI Slim – 3 a). UNI valamu plaadile või kapile soovitame paigaldada kõrge segisti (CR 015.00 või TD 015.00).

Valamu Solo

Valamu Solo on toodetud äärmiselt tugevast ja vastupidavast valatud marmorist, mis võimaldab valmistada täpselt vormitud servade ja kuju ning täiuslikult siledate pindadega tooteid. Kraanikausil on lai ja mugav pesemiseks mõeldud pind. Valamule kehtib 5-aastane garantii.
See ainulaadne toode ühendab eneses harmooniliselt kaht klassikalist vormi - ristkülikukujulist ja ovaalset. Kraanikausi kandiline alus tagab stabiilsuse, ülemine ovaalne kuju aga pakub kergust, rahu ja visuaalselt esteetilist välimust. Valamu Solo annab hindamatu võimaluse ruumiga mängida ja selle kasutajate soove täide viia. Solo sobib ka vannitubadesse, kuhu paigaldatakse enam kui üks valamu. Kahe kraanikausi asetamine üksteise kõrvale loob mugava ja stiilse vannitoa kahele. Valamut saab kombineerida sama tootesarja  eraldiseisva vanniga. Niisuguse vannitoa jaoks leiate Ravaki laiast tootevalikust hõlpsalt ka sobiva kõrgusega segistid.Kõik plaadile paigaldatud kraanikausid ühendavad endas esteetilisi ja praktilisi eeliseid. Rohkelt kasutusruumi, lai pind erinevate esemete hoidmiseks ja autoridisain kõige sobivamas kombinatsioonis!
Niisugused mittestandardsed disainilahendused muudavad ruumi ainulaadseks, tootmiseks kasutatavad kvaliteetsed materjalid aga tagavad valamute pika kasutusaja ja lihtsa hoolduse.

Laske meil olla abiks otsustamisel, missugune teie uus vannituba välja nägema peaks www.ravak.ee.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube