Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

FABRICOR OÜ гардины, шторы

телефон:
+372 5645 4527
адрес:
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
вэбсайт:
вэбсайт:
и-мэйл:
info@fabricor.ee
телефон:
+372 5645 4527
адрес:
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
вэбсайт:
вэбсайт:
и-мэйл:
info@fabricor.ee
1 - FABRICOR OÜ гардины, шторы2 - FABRICOR OÜ гардины, шторы3 - FABRICOR OÜ гардины, шторы4 - FABRICOR OÜ гардины, шторы5 - FABRICOR OÜ гардины, шторы6 - FABRICOR OÜ гардины, шторы7 - FABRICOR OÜ гардины, шторы8 - FABRICOR OÜ гардины, шторы9 - FABRICOR OÜ гардины, шторы10 - FABRICOR OÜ гардины, шторы11 - FABRICOR OÜ гардины, шторы12 - FABRICOR OÜ гардины, шторы13 - FABRICOR OÜ гардины, шторы14 - FABRICOR OÜ гардины, шторы15 - FABRICOR OÜ гардины, шторы16 - FABRICOR OÜ гардины, шторы17 - FABRICOR OÜ гардины, шторы18 - FABRICOR OÜ гардины, шторы19 - FABRICOR OÜ гардины, шторы20 - FABRICOR OÜ гардины, шторы21 - FABRICOR OÜ гардины, шторы22 - FABRICOR OÜ гардины, шторы23 - FABRICOR OÜ гардины, шторы24 - FABRICOR OÜ гардины, шторы25 - FABRICOR OÜ гардины, шторы26 - FABRICOR OÜ гардины, шторы
FABRICOR kardinasalong Tartus loob professionaalseid terviklikke kardinalahendusi alates 2001. aastast. Kardinapakkumist toetab sisekujundusteenus.
Meie tootevalikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud Romo brändide eksklusiivsed sisustuskangad, dekoratiivpadjad, tapeedid ja vaibad.

Pakume hoolikalt valitud kangaid eriilmelistesse interjööridesse.
Valikus on pimendavad dim- ja blackout kangad. Esindatud on kangad välitingimustesse, avalikesse ruumidesse sobivad, nii tulekindluse sertifikaadiga Trevira CR kangad, kui ka akustilised materjalid. Eriliselt väärivad esiletõstmist naturaalsete kangaste kollektsioonid.
Ettevõtte tooteportfelli täiendavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed aknakatted ning kardinapuud ja -siinid, sealhulgas elektrimootoriga toimivad lahendused.

Me leiame, et kvaliteetne kangas ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral tekstiilkardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, seetõttu ei vaja need pidevat väljavahetamist. Selline lähenemine sisustamisele pole kokkuvõttes koormaks kliendi rahakotile ega ka keskkonnale.
Mõtestatus, kangaste ja õmblustöö kvaliteet ning ajatu disain on meie panuseks, et kardinad looksid interjööri õige tunnetuse ja kestaksid kaua.

FABRICOR on kompetentne, usaldusväärne ja koostöövalmis partner sisearhitektidele.
Meie pikaaegne kogemus kindlustab klientidele asjalikud soovitused kardinate valikul ja erinevate projektide professionaalse ja stiilitundliku tulemuse.

FABRICOR aitab tuua interjööri uut elukvaliteeti, väärtustades tarka tarbimist ja keskkonnateadlikku eluviisi.
Sisustamine on meie kirg ja elustiil.

FABRICOR´i eeliseks on kiire, täpne ja professionaalne teenindus ning tervikliku kardinalahenduse pakkumine.
Kodu sisustamisel soovitame, parima tulemuse saavutamiseks, kaasata võimalikult varases etapis kogenud kardinaekspert.

TERVIKLIKUD KARDINALAHENDUSED

 • Nõustamine
 • Kardinate, aknakatete, sisustustekstiilide valmistamine
 • Kardinapuud ja –siinid
 • Paigaldus
Meie valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud kangatootja Romo brändide tipptasemel kvaliteediga tänapäevaselt elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad.

www.romo.com/
www.blackedition.com/
www.villanova.co.uk/
www.zinctextile.com/
www.kirkbydesign.com/
www.markalexander.com/

Kardina- ja sisekujundusfirma FABRICOR stuudio ja ROMO brändide sisustuskangaste ja tapeetide showroom asub Aparaaditehase loomekvartalis aadressil Kastani 42, Tartu (esimesel korrusel, sissepääs tänavalt)

Ootame Teid eelnevalt kokkulepitud ajaks.

Palun helistage numbrile +372 56454527 (kardinadisainer-Marika-Tani) või broneerige aeg meie kodulehel.

Klientideni jõuame üle Eesti.

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google