FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Дизайн интерьера, материалы интерьера

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Строительство

»
»
»
»
»
»

Сады

»

Anisent Sisustus OÜ изготовители мебели

Anisent Sisustus OÜ изготовители мебели logo
телефон:
+372 5689 4893
адрес:
Punane 16 (Idakeskus), 13619 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
Anisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебелиAnisent Sisustus OÜ изготовители мебели

Soovime Teile pakkuda mugavat võimalust projekteerida ja valmistada just Teile sobiv mööbel. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on köögi-, laste-, esiku- ja magamistoamööbli kujundamine ja valmistamine. Lisaks eelpoolnimetatutele tegeleme meelsasti ka äriruumidesse sobiva mööbli loomisega ja pakume sisekujundusteenust. Seega valmistame mööbli eritellimusel vastavalt Teie soovidele ja vajadustele ning konkreetse ruumi iseärasusi silmas pidades nii koju kui ka äri- või ühiskondlikku ruumi. Teie soovide kohaselt on võimalik mööblikomplekti lisada integreeritav kodutehnika ja tellida mööbli paigaldusteenus.
Teeme aktiivset koostööd sisearhitektide ja sisearhitektuuribüroodega. Nt Viktoria Bankov, Ulla Kerge, Diana Kolotilkina, Limehouse OÜ.

Võtke meiega ühendust ja viime koos Teie unikaalsed ideed ellu!


ANISENT SISUSTUS OÜ
Oleme avatud:

E-L 10-20, P 10-18
Seotud tegevusalad:

мебель
   домашняя мебель
   изготовители мебели
   кухонная мебель
   кухонная мебель по спецзаказу
   мебель для ванной
   мебель для ванной на заказ
   мебель для детской комнаты
   офисная мебель
   перегородки