FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Дизайн интерьера, материалы интерьера

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Строительство

»
»
»
»
»
»

Сады

»

ELEKTROWERK OÜ светильники

ELEKTROWERK OÜ светильники logo
телефон:
+372 655 3355
адрес:
Laki 30, 12915 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
ELEKTROWERK OÜ светильникиELEKTROWERK OÜ светильникиELEKTROWERK OÜ светильникиELEKTROWERK OÜ светильникиELEKTROWERK OÜ светильникиELEKTROWERK OÜ светильники

Elektrowerk OÜ on pistikute ja lülitite, hooneautomaatika (tark maja) ja küttejuhtimise komponentide, valgustite ja valgusallikate ning muude elektriseadmete maaletooja/kaubamärkide esindaja, mis tegeleb peamiselt hulgi- ja projektimüügiga koduturul Eestis, aga ka osaliselt lähivälisriikides. Oleme pikaajalise valdkonnapõhise kogemusega ettevõte. Teeme koostööd usaldusväärsete ning kvaliteeti hindavate tootjate/partneritega Euroopas.

Täna esindame ja vahendame tootjaid ning kaubamärke peamiselt Saksamaalt, Hispaaniast, Hollandist, Belgiast, Poolast ja Bulgaariast: Siemens, FEDE Lighting, Zennio Avance y Tecnología, Euromac, Shada, Thomas Hoof Produktgesellschaft, Britop Lighting, LUG Light Factory, V-Tac Europe, Spectrum, OptonicaLED, Deko-Light Elektronik-Vertriebs, TLT jt.

Ettevõtte põhiväärtuseks on meie kliendid, kellele professionaalse meeskonnaga, usaldusväärsete hankijate ning partnerite toel tahame olla alati väärikaks meeldiva suhtumisega pikaajaliseks koostööpartneriks, et leida kliendi vajadustest tulenevad parimad lahendused.       
 


Seotud tegevusalad:

светильники
   салоны светильников
   электрические розетки, выключатели
   nutikodu, tark maja
   работы по электричеству
oхранные услуги, системы замков
   oхранная техника
   лючи, замки, системы замков