FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Дизайн интерьера, материалы интерьера

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Строительство

»
»
»
»
»
»

Сады

»

ERITEX INVEST OÜ ворота, столбы

ERITEX INVEST OÜ ворота, столбы logo
телефон:
+372 655 2713
факс:
+372 655 2719
адрес:
Allika tee 16, 76401 Alliku, Saku vald, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
телефон:
+372 5121 865
ERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбыERITEX INVEST OÜ ворота, столбы
Piirdeaedade ehitus, akna- ja trepipiirded

Aastast 2000 alustasime fassaadipiirete ja nende elementide tootmist ning paigaldust. Kogenud meeskond ja oma tootmisbaas võimaldavad meil valmistada väga erinevat tüüpi aedu ja väravaid. Aastate jooksul kogunenud teadmiste abil suudame paremini mõista meie klientide soove ja leida igaühele neist parima hinna-kvaliteedi suhte. Oleme täiustanud tehnilisi lahendusi ja samas säilitanud heas mõttes konservatiivse lähenemise oma töödes.

Meie poolt pakutavatest elementidest aia ehitamisel on rida eeliseid - alates hinnast kuni paigalduse lihtsuse ja kiiruseni. Samas võimaldab aiaelementides kasutatav pressbetoon ka väga eksklusiivseid lahendusi, mille näidiseid leiab meie tehtud tööde galeriist . Korralik ja nägus piirdeaed on Teie maja visiitkaart ning peaks olema üks osa tervikust, mis lisab väärtust mitte ainult Teie majale vaid ka ümbruskonnale.

Ehk siis nagu meie slogan ütleb … kui kodu saab alguse piirdeaiast …oleme kindlaks ja usaldusväärseks partneriks nii meie vanadele kui uutele klientidele!Seotud tegevusalad:

   металлические конструкции
сады, отороды
   ворота, ограждения, столбы