FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Дизайн интерьера, материалы интерьера

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Строительство

»
»
»
»
»
»

Сады

»

MATOGARD OÜ земля, био-компост

MATOGARD OÜ земля, био-компост logo
телефон:
+372 447 5570
адрес:
Randivälja küla, 86814 Tori vald, Pärnumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
телефон:
+372 564 1516
MATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компостMATOGARD OÜ земля, био-компост

Köögiviljamuld, püsilillemuld, toalillemuld


KÜLVIMULD
(tõusmepõletiku vastu)

BIO-KOMPOST 20L/10L

Matogard OÜ BIO-KOMPOST
Bio-kompost on hobusesõnnikust biotehnoloogiliselt valmistatud taimetoitainete- ja mikroorganismiderikas orgaaniline väetis. Bio-kompost suurendab mullaviljakust, suurendab mulla bioloogilist aktiivsust ja parandab mullaomadusi.
 
BIO-KÖÖGIVILJAMULD 20L
Sobib taimedele, mis vajavad mõõdukalt happelist mulda (pH4,6-5,5) 20L
Nõrgalt happelise reaktsiooniga muld. Kasutus: köögiviljataimede ettekasvatamine; maitsetaimede kasvatamine rõdukastides, amplites, õuevaasides jne; köögivilja kasvatamine potikultuurina rõdukastides, õuevaasides jne; terrasspeenardele. Kuna Matogardi biomullas ei ole mineraalväetisi, siis sobib see ka maheaednikule. Sobib külvamiseks.

SUVELILLEDE MULD 20 L
Spetsiaalne muld lillede ja ürditaimede kasvatamiseks erinevates pottides, kastides, amplites ja rippanumates. Kasutamine: ampli- ja rõdukastitaimed, konteinertaimed, ürditaimed, terassitaimed, kalmistul taimede istutamine, talveaia substraat.

NÕRGALT HAPPELINE TOALILLEDE MULD 3L /6L
Sobib taimedele, mis vajavad nõrgalt happelist keskkonda (pH 5,6-6,5). Selles Matogardi toalillede mullas tunnevad end hästi näiteks toapalmid, fuksia, asparid, nõelköis, vahalill, kummipuu, ratsuritäht ja pelargoon. Mulda on rikastatud hobusesõnnikust valmistatud kompostiga. Koostis: turvas, kompost, liiv, savi, dolomiidijahu, mineraalväetis.

HAPPELINE TOALILLEDE MULD 3L/6L
Sobib taimedele, mis vajavad mõõdukalt happelist mulda (pH4,6-5,5). Selles Matogardi toalillede mullas tunnevad end hästi näiteks toasõnajalad, diffenbahhia, draakonipuud, fatseedera, säntpoolia e. aafrika kannika, tõlvpuu, bromeelialised, tõlvlehik ja näiteks flamingolill. Mulda on on rikastatud hobusesõnnikust valmistatud kompostiga. Koostis: turvas, kompost, liiv, savi, dolomiidijahu, mineraalväetised.
 
ORHIDEEDE MULD 3L
Orhideede ja teiste epifüütsete taimede ümberistutamiseks loodud muld, mille koostis tagab mullale hea veeläbilaskvuse, kohevuse ja soodsa õhurežiimi.
 
KAKTUSTE MULD 1L NÕRGALT HAPPELINE MULD (PH 5,6 – 6,5)
Mullasegu on mõeldud kaktuste ja sukulentide ümberistutamiseks ning külvide teostamiseks. Selles Matogardi kaktuste mullas tunnevad end hästi näiteks sammas-, siil-, kääbus-, viigi-, näsa-, lülikaktused, aaloe, agaav, piimalill,  kalanhoe, karneegia ja turdleht. Koostis tagab kaktuste mullale hea veeläbilaskvuse ja soodsa õhurežiimi.

KAKTUSTE MULD 1L HAPPELINE MULD (PH 4,6 – 5,5)
Mullasegu on mõeldud kaktuste ja sukulentide ümberistutamiseks ning külvide teostamiseks. Selles Matogardi kaktuste mullas tunnevad end hästi näiteks helme-, leht-, metskaktused, öökuninganna, havisaba, Discocactus, Eriocereus. Koostis tagab kaktuste mullale hea veeläbilaskvuse ja soodsa õhurežiimi.

KERGKRUUS 3L
Kergkruus on valmistatud looduslikust savist. Seda saab kasutada lillepottides ja rõdukastides drenaažiks ja näiteks mullapinna katteks.

Seotud tegevusalad:

   домашние цветы
сады, отороды
   cадоводства, древесные питомники
   мульча, почв