FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Дизайн интерьера, материалы интерьера

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Строительство

»
»
»
»
»
»

Сады

»

OOT-OOT мягкая мебель

OOT-OOT мягкая мебель logo
телефон:
+372 5373 0049
адрес:
Veerenni 24 (Baltika Kvartal), 10135 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
OOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебельOOT-OOT мягкая мебель

Oot-Oot on Eesti disaini- ja mööblistuudio, mis väärtustab kvaliteeti ja funktsionaalsust. Kogu tootevalik on disainitud ja toodetud Eestis.

Oot-Oot Stuudio toodete märksõnaks on jätkusuutlikkus läbi vastupidavuse – need on loodud selleks, et kesta. Kvaliteetsed materjalid, läbimõeldud disain ja ergonoomika koos võluva funktsionaalsusega loovad aluse uue aja klassikale ja just sel moel kannavad tooted endas edasi unustuste hõlma vajunud väärtusi.

Põhjamaine vormipuhtus koos värske lähenemisega teeb Oot-Oot Stuudio kollektsiooni eristuvaks ning julgeks. Tootevalikusse kuulub nii pehmet kui ka kõva mööblit.

E-R 11:00 - 18:00
  L11:00 - 15:00

Veerenni 24, Tallinn
www.oot-oot.com
info@oot-oot.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Seotud tegevusalad:

мебель
   домашняя мебель
   изготовители мебели
   мебельные магазины
   мягкая мебель