Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Damixa ühe ja kahe kangiga klassikalised segistid

Damixa ühe ja kahe kangiga klassikalised segistid

Minnes ajas tagasi nägid kõik segistid kümneid aastaid ühesugused välja. See oli sinnamaani kuni vannitoa aksessuaaride ja segistite tootja Damixa, kelle disainiprotsessi peamiseks eesmärgiks on teha igapäevaelu lihtsamaks ja keskkonnasõbralikumaks, astus sammu edasi ja laiendas oma tootevalikut uut tüüpi segistitega - sündis erinevate viimistlusvõimaluste (kroom, poleeritud messing ja vask) ning ühe käepidemega kangsegisti Tradition, millel on sees moderne Damixa tehnoloogia.

Väljatõmmatava otsaga köögisegisti


Damixa väljatõmmatava otsaga Tradition köögisegisti on segu klassikalisest stiilist ja modernsetest funktsioonidest. Paindühendus võimaldab  pihustiotsiku oma fikseeritud asendist välja tõmmata kuni 40cm. See võimaldab lihtsasti valmistada ette toitu või loputada valamut. Aastal 2016 võitis Damixa selle köögisegistiga ka prestiiže Red Dot disainauhinna.

Klassikalises stiilis valamusegisti


Valides valamusegistit tuleb arvestada, et vannitoa valamu tuleb kindlasti ilma põhjaklapita. Kui valida sinna juurde tooniga segisti tuleks mõelda ka samas toonis põhjaklapile. Damixa valikus olevad tooniga segistid ja põhjaklapid on läbinud PVD töötluse, mis on äärmiselt vastupidavad korrosioonile ja toonimuutustele.

Värvilised vannitoasegistid
Värvilised vannitoasegistid


Klassikalises stiilis valamusegisti
Klassikalises stiilis valamusegisti


Traditon seeria valikust leiab ka kahe kangiga segistid

kahe kangiga segisti
kahe kangiga segisti

Termostaadiga dušikomplekt


Valides klassikalises stiilis dušisegistit tuleb kindlasti arvestada segisti funktsioonidega. Inglise stiilis segisteid vaadates näeme, et sooja ja külma vee kraan on üldjuhul eraldi. Sellise kontspetsiooniga segistitega võib sobiva temperatuuri leidmine olla tülikas, ning nõuda pidevat sättimist. Damixa on sellele probleemile leidnud lahenduse traditsioonilises stiilis dušikomplektiga.  Termostaadiga tuleb vaid valida sobiv temperatuur, mida termostaat ise reguleerima jääb ja valida vooluhulk. Termostaatsegistisse on integreeritud ka põletuskaitse, mis piirab segisti käepideme juhuslikku liikumist üle 38°C. See funktsioon loob turvalise keskkonna lastega peredesse.

termostaadiga dušikomplekt
termostaadiga dušikomplekt

Väikesed detailid loovad hubase vannitoa


Ehitades või remontides vannituba unustatakse tihtilugu mõelda väikestele asjadele – aksessuaaridele. Kuid just need pisikesed detailid loovad hubase keskkonna. Damixa Tradition aksessuaaride tootevalikus on kõik mida vannitoas vaja läheb – alustades nagidest lõpetades WC harjadega. Kõiki tooteid on võimalik saada kroom ja kuldses viimistluses.

Vannitoa aksessuaarid
Vannitoa aksessuaarid

 

Segitite sari saadaval Pegu.ee e-poes ja suuremates ehituspoodides: Espak, Ehituse ABC, Tet-Ko, Silbet.

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google