FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

DSK FURNITURE изготовители мебели

DSK FURNITURE изготовители мебели logo
телефон:
+372 5854 0333
адрес:
Pärnu mnt 388B, 11612 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
Pilt1-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt2-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt3-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt4-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt5-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt6-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt7-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt8-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt9-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt10-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt11-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt12-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt13-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt14-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt15-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt16-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt17-DSK FURNITURE изготовители мебелиPilt18-DSK FURNITURE изготовители мебели
Meie eesmärk on valmistada kliendi soovile, võimalustele ning stiilile vastav mööbel, mis arvestab ruumi eripärasid ning kestab aastaid. Toodame nii köögimööblit, garderoobe, vannitoamööblit kui ka muud eritellimusmööblit.

Meie poolt toodetud mööbel valmib alati tihedas koostöös kliendiga. Aitame luua sobiva disainilahenduse ja nõustame materjalide, värvitoonide ning õige furnituuri  valimisel. Köögimööbli juurde pakume laias valikus kodumasinaid, valamuid, segisteid ja muud vajalikku, et klient saaks kõik ühest kohast ning uues köögis oleks maksimaalselt mugav toimetada.

Mööbli valmistamisel kasutame parimaid materjale, tegeleme pideva tootearendusega ning oleme viimastel aastatel panustanud märkimisväärselt tehnoloogilistesse uuendustesse. Seda kõike ikka selleks, et pakkuda meie klientidele maksimaalset kvaliteeti ja rahulolu!

Meie tegevusalad on:
  • mööbli projekteerimine;
  • disainilahendused;
  • mööbli tootmine;
  • mööbli paigaldus ja montaažitööd.

DSK Furniture suudab pakkuda just Teile omases stiilis kvaliteetset mööblit, mis kestab pikki aastaid. Võta meiega kindlasti ühendust!

Tallinna kontor
Pärnu mnt 388b, II korrus
disain@dsk.ee
+372 5854 0333

Tartu kontor ja tootmine
Vee tn 3, Märja alev, Tähtvere vald, Tartumaa
disain@dsk.ee
+372 5190 5988

Loe lisaks:
Šokolaadi ja vürtsidega täidetud kodu
Sisearhitekti kodu Kassisabas

DSK Furniture – Disain Sinu Kodus!


Seotud tegevusalad:
мебель
   домашняя мебель
   изготовители мебели
   классическая мебель, новая антикварная мебель
   кухонная мебель
   кухонная мебель по спецзаказу
   мебель для ванной
   мебель для ванной на заказ
   мебель для детской комнаты
   мебель для спальни
   офисная мебель
   перегородки
   перегородки