FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

FINO мебельные магазины

FINO мебельные магазины logo
телефон:
+372 731 1100 (E-R 9-17)
адрес:
Tööstuse 8, 61715 Tõrvandi alevik, Kambja vald, Tartumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
Pilt1-FINO мебельные магазиныPilt2-FINO мебельные магазиныPilt3-FINO мебельные магазиныPilt4-FINO мебельные магазиныPilt5-FINO мебельные магазиныPilt6-FINO мебельные магазиныPilt7-FINO мебельные магазиныPilt8-FINO мебельные магазиныPilt9-FINO мебельные магазиныPilt10-FINO мебельные магазиныPilt11-FINO мебельные магазиныPilt12-FINO мебельные магазиныPilt13-FINO мебельные магазиныPilt14-FINO мебельные магазиныPilt15-FINO мебельные магазины

Fino Mööblikaubamaja - mööbli, sisustusaksessuaaride ja valgustite e-pood!

Peamiselt Saksa mööbli müümisele spetsialiseerunud Fino Mööblikaubamaja on jaekliendile suunatud internetipood. Fino Mööblikaubamaja valikus on tänaseks päevaks üle mitme tuhande erineva tooteartikli ja kaubavalik suureneb pidevalt. Fino Mööblikaubamaja eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kaupa ja usaldusväärset teenindust. Tänaseks tegevuseks on lisaks Saksa mööbli impordile ka Itaalia disainmööbli ja – valgustite maaletoomine ning müük.

Fino Showroom

Meie Tõrvandis asuvas kontor-kesklaos on võimalik tutvuda nii tootekataloogidega kui viimistlusnäidistega. Samuti saab tutvuda valikuga meie tooteportfellist. Tooted, mis on showroomis parasjagu väljas, leiat siit (www.fino.ee/fino-showroom). Ps, showroomi külastamine on võimalik vaid eelneval kokkuleppel. Külastamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega telefonil 7 311 100 (E-R 9-17) või e-kirja teel info@fino.ee.

Fino Mööblikaubamaja on turvaline ostukoht!


Kuulume Eesti E-kaubanduse Liitu. ’Turvalise ostukoha’ märgiga e-poodides on ostmine turvaline! Seda märki kandvad veebipoed on usaldusväärsed ning Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud ja täidavad märgise saamiseks esitatud tingimusi. Selle kohta on täpsemalt võimalik lugeda veebiaadressil  .

 Seotud tegevusalad:
мебель
   домашняя мебель
   классическая мебель, новая антикварная мебель
   кухонная мебель
   мебель для ванной
   мебель для детской комнаты
   мебель для спальни
   мебельные магазины
   металлическая мебель
   офисная мебель
светильники
   салоны светильников
   аксессуары для дома