Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid

телефон:
+372 5451 2872
адрес:
Vabaõhukooli tee 98-3, 12015 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
info@kaubandusvalgus.ee
телефон:
+372 5451 2872
адрес:
Vabaõhukooli tee 98-3, 12015 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
info@kaubandusvalgus.ee
Kodu- ja kaubanduvalgustid
Kaubandusvalgus pakub valgusteid nii koju kui äripinnale. Tootevalikusse kuuluvad LED toruvalgustid, LED paneelvalgustid, UFO LED valgustid (üldvalgustus), LED prožektorid, LED PREMIUM tänavavalgustid ja palju muud.

Siinivalgustid

Siinivalgustus on siinide peal asetsev kindla valgusvihuga valgusti. Valgusvihu nurka on võimalik valida 15°/24°/38°/60° kraadi vahel. Valikus on olemas ka reguleeritava valgusvihuga siinivalgustid. Siinivalgustid on saadaval erineva valgustemperatuuriga 2500-6000K ehk Kelvinit. Siiniadapterit on võimalus valida, kas 1-faasilise või 3-faasilise siini jaoks. Meie kataloogis on parima kvaliteediga siinivalgustid. Anname 3-5-aastase tootjagarantii. Kõikidele valgustitele on saadaval varuosad ja parandusteenus.

Kaubandus- ja tööstusvalgustid
Tööstus- ja kaubandusvalgustid on saadaval erineva valgustemperatuuriga 2500-6000K ehk Kelvinit. Meie kataloogis on parima kvaliteediga tööstus- ja kaubandusvalgustid. Valikus on 2, 3 ja 5-aastase tootjagarantiiga valgustid. Kõik meie valgustid on LED moodulite baasil, see omakorda kindlustab valgustite pika eluaea ja garanteerib Teile madalama energiatarbimise. Kõikidele valgustitele on saadaval varuosad ja hooldusteenus.
Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Instagram