Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Mediclinics®-i pesuruumitarvikud muudavad pesuruumi kõigile kasutatavaks

2019-12-12
Mediclinics®-i pesuruumitarvikud muudavad pesuruumi kõigile kasutatavaks

Mediclinics®-i pesuruumitarvikud muudavad tualettide ja pesuruumide kasutamise mugavamaks kõikjal: haiglates, koolides, tervise- ja spordirajatistes, patsiendiruumides, avalikes pesuruumides, aga ka elumajades ja kodudes kogu maailmas.
Mediclinics®-i pesuruumide tugikäepidemete ja dušiistmete valikus on 2 sarja.

MEDINOX seeria:
roostevabast terasest (AISI 304) tugikäepidemed ja dušiistmed • Tipptasemel disainiga, vastupidavad ja hõlpsasti hooldatavad tooted • Kvaliteetne ja vastupidav roostevaba teras • Medinoxi roostevabast terasest tarvikud on saadaval kahesuguse
viimistlusega: poleeritud ja harjatud

MEDIEPOXY sari:
terasest valge epoksükattega tugikäepidemed • Enne viimase, valge epoksükihi pealekandmist saavad kõik käepidemed spetsiaalse katte • Mediepoxy käepidemeid on seetõttu meeldiv puudutada ning need on rooste ja kriimustuste suhtes väga vastupidavad • Soovitame neid tänu nende pikale kasutuseale ka raskemate kasutustingimuste jaoks. Nende hooldusvajadus on minimaalne Mediclinics®-i pesuruumitarvikud sobivad ühtviisi hästi nii avalikesse kui ka kodustesse vannitubadesse. Nad funktsioneerivad laitmatult ja pakuvad paremat ligipääsu kõigile, kaasa arvatud liikumispuudega inimestele.

Tooted Pegu poes: EST   RUS

Autor: Aleksandr Gumenjuk

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google