Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Oled koduaia valgustamise peale mõelnud?

Oled koduaia valgustamise peale mõelnud?
Varakevadest hilissügiseni on ideaalne aeg koduaia valgustamise peale mõelda. Oled juba selle peale mõelnud ja vajad nõu?

Light24 Valguskaubamaja konsultandi Aarne Sulev'i  sõnul  on üldistatud praktilisi nõuandeid keeruline anda, kuna  erinevaid vajadusi ja võimalusi on äärmiselt palju ning iga projekt nõuab hea tulemuse saavutamiseks individuaalset lähenemist.

Aia valgustuse projekteerimise ja ehitamise plaani korral soovitab ta aga kindlasti ühendust võtta. Light24-le on iga projekt võrdselt südamelähedane ning koostöös kliendiga on hea tulemus alati garanteeritud.

Aiavalgustite valimisel võiks kindlasti tähelepanu pöörata Hispaania tootja Faro valgustitele. Faro disainerid tulevad igal aastal välja paljude uute  ja põnevate mudelitega, kus kõik visuaalsed detailid, terviklikkus  ja valgusti funktsionaalsus on põhjalikult läbi mõeldud. Faro valgusteid iseloomustab hea kvaliteet ja  konkurentsivõimeline hinnatase.

Rohkem infot Faro aiavalgustite kohta leiate Light24 e-poest

Lisaks  FARO valgustitele esindab Light24  veel selliste  tuntud  firmade  nagu Norlys,  SLV, Ismos,  Linealight, Goccia  jt   suurepärased  välivalgusteid  nii  individuaalobjektile  kui arhitektuurseks kasutamiseks.


 
 
 
Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google